Tiktok Takipçi Satın Al

Firefox’un Logosu Değişiyor!

Dünyanın en popüler internet tarayıcıları arasında yer almış olan “Firefox” adını duyar duymaz hepimiz kafasında istemsizce dünyanın etrafına sıkı sıkı sarılmış tilki figürü geliyor.

Henüz bir logo değişikliği yapılmamış olsa da bu blog yazısından Firefox’un ve diğer servislerinin yeni logosu olabilecek çeşitli varyasyonlar paylaşıldı. Şuanda rafta diyebiliriz. Logo bir markanın veya firmanın en önemli temsili araçlarından bir tanesi.


Mozilla’nın yıllardır üzerinde gelişmeler gösteren internet tarayıcısı Firefox’un logosu tilki logosuydu, yeni olacak olan logosunda da yine tilki olacak ancak daha materyal tasarıma sahip olacağı kesinleşti.

[sp-related style=”dark” id=”27024″]

Mozilla’nın yayınladığı blog içeriğinde “System 1” ve “System 2” adında iki farklı logo seti paylaşıldı. 11 renkli logodan oluşan koleksiyonları Mozilla, markanın tamamında kullanmayı düşünüyor. Tasarımlar henüz bitmiş veya kesinleşmiş olmadığının altını çizelim. Firefox kullanıcılarından alınan geri dönüşlerden sonra Mozilla bir çılgınlık yaparak yayınlananın dışında ve hiç görmediğimiz logo setleriyle de karşımıza çıkabilir.

Yayınlanan yeni logo tasarımlarına baktığımız zaman Mozilla, Firefox tilkisinden tümüyle vazgeçmediğini görmekteyiz. Mozilla’nın yenilenmiş logolarını görmek için ise kullanıcıların önümüzdeki birkaç ayı beklemeleri gerekecek. Mozilla’nın kendini yenilemesinin de diğer rakipleri karşısında görsel açıdan gücüne güç katacağı kesin.

Firefox'un Logosu Değişiyor!

Firefox'un Logosu Değişiyor! Firefox'un Logosu Değişiyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu