Yasal Olan Film İndirme Siteleri

Bugün sizlere film indirebileceğiniz en popüler film indirme sitelerini detaylı olarak paylaşıyoruz. Detaylı bilgi makalemizde...

İşte yasal film indir siteleri; Film izlemeyi sevmeyen insan yok denecek kadar azdır. Filmler insanları birbirinden farklı dünyalara götürür. Bununlar birlikte her film konusuna bağlı olarak insanın farklı duygu hallerine girmesini sağlamaktadır.

Ancak günümüzde özellikle internetten film izlemek son derece zor bir hal almıştır. Çünkü sürekli olarak çıkan reklamlar, donan ve yüklenmeyen video oynatıcıları, internet sitesinin kullanıcıları sürekli farklı işlemler yapmaya zorlaması film izleme keyfinin başlamadan bitmesine sebep olmaktadır.

Bu noktada kaliteli film izlemek için yapılması gereken filmlerin indirilmesini sağlamaktır. Ancak film indirmekte güvenilir ve yasal sitelerden yapılmadığında hem tehlikeli hem de suç teşkil eder nitelikte olmaktadır. Olumsuz durumların yaşanmaması için mutlaka film indirme siteleri arasında güvenilir olanlar tercih edilmeli ve kullanılmalıdır.

Yasal Olan Film İndirme Siteleri

Open Culture

Birbirinden farklı filmleri izleyici ile buluşturan site özellikle eski ve kültür sanat filmlerini sunmakta. Site ücretsiz olarak filmleri yayınlamakta ve indirilmesine imkan tanımakta.

Aynı zamanda indirmeden izle seçenekleri de mevcut. Filmlerin indirilmesi için tarayıcıya bir eklenti kurulabilir ya da farklı bir yöntem kullanılarak filmin indirilmesi sağlanabilir. YouTube üzerinden sunulan filmlerin izlenmesi de indirilmesi de oldukça kolay.

Internet Archive

Film indirme siteleri arasında son derece kapsamlı bir hizmet sunan Internet Archive sadece film kategorisinde değil birçok farklı alanda da içerikleri izleyicilere sunmakta. Diziler ve televizyon programlarının yanı sıra site üzerine birçok farklı eski ya da yeni içerikler bulunmakta. Siteye giriş yaptıktan sonra ister bilgisayardan ister de mobil cihazlardan istenilen içeriğin indirilmesi mümkündür.

Sony LIV

Özellikle Bollywood filmlerini izlemeyi sevenler için Sony LIV içerisinde ücretsiz olarak indirilebilecek birçok Hindistan yapımı filmi barındırmakta. Sayısı epey fazla olan filmlerin yanında dizilere de site üzerinden erişim sağlanabilir. Bu internet sitesi üzerinden içerik indirebilmek için öncelikli olarak bir üyelik oluşturulması gerekmekte. Ardından filmlerin indirilmesi mümkündür.

Retrovision

Klasik Amerikan filmlerinin yer aldığı site tam bir nostalji havası sağlamakta. Özellikle eski filmleri sevenler için sorunsuz indirme hizmeti sağlamakta. Ancak filmlerin indirilmesi için bir eklenti ya da bağlantının yapıştırılacağı bir site kullanılmalı.

Yasal Olan Film İndirme Siteleri

Yasal Olan Film İndirme Siteleri

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu