Tiktok Takipçi Satın Al

FIFA 19 Duyuruldu! İşte Tüm Detaylar

PES 2019 geçtiğimiz ay içerisinde duyurulmuştu ve çok ilgi çekmişti. Tabii ezeli rakibi olan FIFA 19’da sonunda duyuruldu.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin eklenmesiyle dünyanın en prestijli kulüp yarışını yaşayın. Efsanevi turnuva, FIFA 19’da oynayacağınız yepyeni yolları tanıtarak her moda giriyor. PES 2019, UEFA kupalarının lisansını alamamıştı ve en büyük rakibi FIFA 19’a kaptırmış durumda. FIFA 19 bu durumda PES 2019’u solladı ve bir sıfır önde desek yanlış olmaz.


FIFA 19 Duyuruldu! İşte Tüm Detaylar

 

Şuanda FIFA 19 ön siparişe açılmış durumda. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak olan FIFA 19’un fiyatı ve ön sipariş platform linkleri aşağıda.

PlayStation 4  (FIFA 19 Standart Sürüm)- 359₺

Xbox One  (FIFA 19 Standart Sürüm)- 229₺

PC (Origin) (FIFA 19 Standart Sürüm) – 268₺

[ilgiliicerik icerik_id=”17011″]

Standart Sürüm Ön Sipariş içerikleri: 

• 5 adede kadar Jumbo Premium Altın Paketi
• 7 Maç Kiralık Cristiano FUT Ögesi
• FIFA Müzisyenlerinin Tasarladığı Özel Sürüm FUT Formaları
• PlayStation®4 için özel FIFA 19 teması.

FIFA 19 Duyuruldu! İşte Tüm Detaylar

[ilgiliicerik icerik_id=”19490″]

Uzun zamandır beklenen FIFA 19 sonunda duyuruldu ve çıkış tarihide belli oldu. Merak edilen diğer taraf ise The Journey (Yolculuk) hakkında da ilk bilgiler geldi. Alex Hunter‘ın hikayesi 3. ve son sezonuna hazırlanıyor. Bu kez Alex’in kardeşi Kim Hunter da oynanabilir karakterler arasında yer alacak.

Yeni FIFA’da ayrıca Real Player Motion özelliği detaylandırılacak. Oyuncu hareketleri tamamen simule edilerek oyuna aktarılmış durumda. Son olarak FIFA 19 çıkış tarihi ise 28 Eylül olarak duyuruldu. Aşağıdan ilk FIFA 19 trailer videosunu izleyebilirsiniz. Yakın zamanda da sistem gereksinimleri açıklanacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu