Tiktok Takipçi Satın Al

FIFA 18 Ön Sipariş İle Sadece 145 TL Fırsatı Kaçırmayın!

Oyun meraklıları ve Fifa serisini yakından takip eden oyun severler için  Fifa 18 hakkında merak edilen her şeye yazımı okuyarak ulaşabilirsiniz.

2017 yılın en çok merak edile oyunlardan olan Fifa 18, Fifa 17 de yer alan yenilenen grafik motoru sayesinde acaba Fifa 18 de daha neler bekliyor sorusunu akıllara getiriyor. Fifa 18 ile Alex Hunter’in merakla beklenen etkileyici hikâyesi ikinci sezonu ile karşınıza çıkıyor. Ayrıca oyunda yer alan karakteristik özellikler de bir üst seviyeye taşınıyor. Ünlü ve yıldız oyuncuların yüz ifadelerinin bire bir yansıtılmasının yanı sıra, oyunların saha içerisinde ki hareketleri de bire bir uygulanmış.


FIFA 18 Ön Sipariş İle Sadece 145 TL Fırsatı Kaçırmayın!

Fifa 18 ile İstediğin Takımı Seç

Oyuncuların gerçek hayatta oynadıkları futboldan esinlenen  Fifa 18 saha içerisinde ve dışında ünlü oyuncuların verdiği tüm doğal tepkileri çok iyi incelemiş ve bire bir oyunda uygulamıştır. Oyun tasarımcı ve yapımcıları, oyuna ilk ekleyecek oldukları lige de karar verdileri. Görünüşe bakılırsa oyuna ilk eklenen lig Alman 3. Ligi olacak. Oyuna ait görüntüleri ve oyunu oynamamış oyuncular için 20 dakikalı oyun görüntüsü büyük ses getirmiş ve oyu severlerin dikkatini çekerek oyunu daha heyecanlı bir şekilde beklemeye başlamışlardır. Ayrıca ağustos ayının son günlerinde demo versiyonu çıkan oyuna ulaşabilir ve merakınızı biraz olsun giderebilirsiniz.

Fifa 17 de kendini ispatlamış yolculuk isimli tek kişilik oyun modu yine Alex Hunter ile devam edecek gibi gözüküyor.  Fifa 18 fiyat konusunda da yine kaliteli oyunlar sunduğu için biraz fazla bir fiyatlandırma yapacak gibi gözüküyor. Oyun türüne göre değişiklik gösterecek olan fiyatlandırmalar; standart oyun için farklı, Ronaldo sürümü için farklı ve legacy sürümü içinde faklı fiyatlandırmalar içerecektir. Oyundan beklediğiniz her şeyi hemen hemen alabilecek ve oyundan vazgeçemeyecek hale geleceksiniz!

Fifa 18 Ucuz Oyun Satın Al 

Bu Oyunu diğer oyunları online olarak güvenli bir şekilde satın almak isterseniz https://www.shopier.com/JaxOyun adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu