Tiktok Takipçi Satın Al

FC Serisine Ücretsiz Rakip: UFL Oyununu Oynadık!

Yeni futbol oyunu UFL açık beta sürümü PS5 ve Xbox Series X/S için çıktı! Türkçe spiker desteği ile gelen UFL nasıl olmuş? FIFA yeni adıyla FC serisine rakip olabilir mi? İlk oynanış videosunda maç yaptık ve oyunu değerlendirdik! Cristiano Ronaldo’nun 40 milyon yatırım yaptığı oyun olan UFL, Strikerz Inc. tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir futbol simülasyon oyunudur.

İlk olarak 2021 yılında duyurulan UFL, FIFA ve PES (şimdiki adıyla FC ve eFootball) gibi popüler futbol oyunlarına rakip olmayı hedefliyor. Strikerz Inc., UFL’nin gerçek futbol kurallarına ve dinamiklerine sadık kalmasını sağlamaya çalışıyor. Oyun, taktiksel derinlik ve stratejiye odaklanacak.UFL, çeşitli kulüp formaları, ayakkabılar, eldivenler, toplar ve stadyumlar gibi birçok benzersiz içerik sunar. UFL’de, kendi kulübünüzü sıfırdan oluşturur, gerçek dünya futbolcularından oluşan bir takımı kendi zevkinize göre düzenlersiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu