Tiktok Takipçi Satın Al

FBVideox ile Facebook’tan Video İndirmek Artık Çok Kolay

Dünyanın en fazla kullanıcıya sahip sosyal ağlarının başında Facebook gelmektedir. İnternetin gelişmesiyle birlikte 2004 yılında kurulan ve kısa sürede popüler olan sosyal ağın kullanıcı sayısı 1,5 milyar seviyelerindedir.

Bu kadar insanın paylaşım yaptığı platformda, çok sayıda video yer alır. Bu videoları indirmek istediğinizde ise farklı yöntemler olduğunu görürsünüz.


Facebook’tan video indirme yöntemleri incelendiğinde, FBVideox isimli site bir adım öne çıkar. Gerek sunduğu farklı indirme seçenekleri, gerek güvenliği, gerekse de sistemin hızı ile bunu yapar. Söz konusu sistemin genel özellikleri ve buradan nasıl indirme yapacağınız ile ilgili detayları yazımızın devamından bulabilirsiniz.

FBVideox Özellikleri ve Avantajları

FBVideox, Facebook video indirme platformu olarak ifade edilebilir. Söz konusu platformun kullanımı son derece kolaydır. Bu hususa aşağıda daha detaylı değineceğiz. Bunun dışında ilgili platformun kullanıcılara ciddi bir özgürlük sağladığını söylemek yanlış olmaz. Bahse konu platformdan indirme yapabilmek için sadece video linkini kopyalamanız yeterli olacaktır. Bu noktada bilinmesi gereken hususlardan bazıları şu şekildedir:

 • Buradan indirme yaparken sizden siteye üye olmanız, üyeliğinizi telefon numaranız ya da mail ile doğrulamanız istenmez.
 • İndirme için ücret talep edilmez.
 • İstediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz. İndirilecek video sayısında herhangi bir sınır uygulanmaz.
 • İndirme için program ya da özel yazılım indirme şartı yoktur.
 • İlk indirmelerin ücretsiz, diğerlerinin ücretli olması gibi bir kandırmaca yoktur.
 • Video indirirken, sistem tarafından size ait hiçbir bilgi depolanmaz. Yani indirenin siz olduğu belli olmaz. Anonim olarak video indirilmiş gözükür.

Yukarıdaki bilgiler dikkate alındığında, FBVideox sisteminin size ciddi bir özgürlük sunduğunu söylemek gerekir. Bu özgürlükten yararlanarak istediğiniz kadar video indirebilirsiniz.

FBVideox ile Facebook'tan Video İndirmek Artık Çok Kolay

FBVideox sitesi üzerinden yapılan indirmelerin en önemli yönlerinden birisi de can sıkıcı reklamlarla uğraşmamanızdır. Sürekli farklı sayfaya yönlendirme, sayfanın her tarafında bir anda reklam çıkması gibi olumsuzluklar yoktur. Son derece sade ve kullanışlı bir sitedir. Gereksiz hiçbir bölüm yoktur. Site üzerinde indirmelerin nasıl yapılacağı tarif edilmiştir. Bunun dışında sık sorulan sorular üzerinden aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bu yöntem ile canlı yayın videolarını da indirebilirsiniz. Ancak bunun için canlı yayının bitmesi gerektiğini unutmayın. Yani canlı yayın devam ederken indirme yapılamaz. Bunun nedeni, videonun hala kaydedilmeye devam edilmesidir. Henüz tamamlanmayan bir videonun bu ya da daha farklı bir yol ile indirilmesi mümkün değildir.

FBVideox ile Programsız Facebook’tan Video İndirme

FBVideox üzerinden Facebook’tan video indirmek için herhangi bir program ya da eklenti indirme zorunluluğunuz yoktur. Sadece video linkini kullanarak indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle indirmek istediğiniz Facebook videosunun linkini kopyalayın.
 • https://fbvideox.com/tr/ adresine giriş yapın.
 • Sitedeki ilgili bölüme kopyaladığınız linki yapıştırın.
 • “İndir” butonuna basın ve işlemi başlatın.

Bu adımlardan sonra indirme işlemi tamamlanmış olacaktır. Videonun nereye indiği sorusu ise kullandığınız tarayıcıya göre değişebilir. Genellikle “İndirilenler” klasörünün içerisine indiği söylenebilir. Fakat bu ayarı değiştirmişseniz, farklı bir klasöre de videoların inmesini sağlayabilirsiniz.

Burada bahsedilen yöntemi istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Video boyutu ve sayısı ile ilgili herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Ayrıca bu işlemi istediğiniz tarayıcı üzerinden yapabilirsiniz. Bu yönde herhangi bir kısıtlama yoktur.

FBVideox Eklentisi ile Facebook’tan Video İndirme

FBVideox tarafından sunulan bir diğer indirme seçeneği ise eklenti kullanılmasıdır. Öncelikle bu yöntem tercihe bağlıdır. Yani yukarıdaki yöntemden bağımsızdır. Eklenti kullanmak istemezseniz, yukarıda yer alan yöntemi tercih edebilirsiniz.

Eklenti ile video indirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 • İlk olarak FBVideox sitesine giriş yaparak eklentiyi indirmeniz gerekir.
 • Eklenti, Google Chrome için geliştirilmiştir. Dolayısıyla eklentiyi bu tarayıcıya indirin ve kurun.
 • Kurulum son derece basittir. Kurulum tamamlandıktan sonra eklenti otomatik olarak aktif olur.
 • Bu aşamadan sonra ise eklenti kullanıma hazırdır.
 • Facebook üzerinde gezerken, videoların kenarında “İndir” butonu çıktığını göreceksiniz.
 • İndirmek istediğiniz videolardaki bu butona basarak indirme işlemini yapabilirsiniz.

FBVideox eklentisi ile video indirmek, son derece kolay ve kullanışlıdır. Bu eklenti sayesinde link kopyalama ile uğraşmadan direkt olarak indirme yapabilirsiniz. Ayrıca eklentiye ait “indir” butonu, videoların izlenmesini engellemez. Yani gördüğünüz bütün videoları indirmek gibi bir zorunluluğunuz olmadığını bilmeniz gerekir.

FBVideox ile Facebook'tan Video İndirmek Artık Çok Kolay FBVideox ile Facebook'tan Video İndirmek Artık Çok Kolay

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu