TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Oyun Haberleri » PC Oyun Haberleri » Farming Simulator 19 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Farming Simulator 19 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Farming Simulator 19 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Farming Simulator 19 için ilk oynanış fragmanı yayımlandı. İşte o video…

Farming Simulator YouTube resmi kanalında bugün bir video yüklendi ve videonun konusu Farming Simulator 19 ile ilgiliydi. Oyun için ilk defa oynanış videosu yayınlandı ve altına şu notlar kaydedildi; ”Multimillion-selling franchise, bugüne kadarki en çarpıcı ve sürükleyici görselleri sağlayan grafik motorunun tam bir revizyonuyla dev bir adım attığından beri, Farming Simulator 19 en derin, en eksiksiz çiftçilik simülatörüdür. Bu yıl sonunda piyasaya çıkan, konsollar ve PC’ler için şimdiye kadar yapılmış en zengin çiftçilik deneyim! Tarım Simülatörü 19 şimdiye kadarki en büyük adımı atıyor;

Farming Simulator 19 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha birçoğu gibi sektörün önde gelen markalarından sadakatle yeniden yaratılan araçların ve makinelerin kontrolünü ele alacaksınız. Ayrıca dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere‘yi de memnuniyetle karşılarız. Çiftçilik Simülatörü 19, çiftliğinizi geliştirmek ve genişletmek için yeni Amerikan ve Avrupa ortamlarına sahip olacak.

[sp-related style=”dark” id=”30050″]

Oyun ayrıca yeni makineler ve pamuk ve yulaf içeren mahsuller de dahil olmak üzere birçok heyecan verici yeni tarım aktivitesi sunuyor! Domuzlar, inekler, koyunlar ve tavukların çiftlik hayvanlarına git – ya da atlarını ilk kez gezdir, çiftliğin etrafındaki engin araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmene izin verir. Farming Simulator 19, 20 Kasım‘da PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac‘te satışa sunulacak.”

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Buğra Noyan

Haftanın En Çok Satılan Steam Oyunları (18-25 Haziran)

Buğra Noyan

PlayStation 5’in Tanıtımı Mayıs Ayında Planlanıyor Olabilir

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.