Tiktok Takipçi Satın Al

Far Cry 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Bugün sizlere Far Cry 5 Türkçe yama nasıl yapılacağını detaylı olarak sizlere anlatıyoruz. Detaylar makalemizde…


Far Cry Ubisoft’un en meşhur oyun serilerinden bir tanesidir. Fakat oyunun Türkçe dil seçeneği mevcut değildir. Bu sebeple İngilizcesi olmayan ya da oyun oynarken anlayacak düzeyde olmayan kişiler için de Türkçe yama kurtarıcı olacaktır. Hemen hemen tüm oyunların zaten Türkçe yamaları mevcuttur. Far Cry 5 Türkçe yama nasıl yapılır sorusunu adım adım inceleyelim;

  • Öncelikle internet üzerinden Far Cry 5 Türkçe yamayı bulun ve indirin. Birçok sitede zaten Türkçe yama bulmanız mümkündür.
  • Türkçe yamayı bulduktan sonra indirin ve .exe setup’u çalıştırın.
  • Sonrasında Far Cry 5 dosya adresine kadar gelmek gerekecektir. Buraya geldikten sonra manuel olarak burası oldukça önemli “Bin” klasörüne kadar gelerek “Far Cry 5.exe” seçimini yapın.
  • Bu işlemden sonra yani exe’yi seçtikten sonra sürüm istenecektir. Oyunun sürümü güncelse güncel sürümü değilse ilk sürümü seçin.
  • Bundan sonra da yedek alınıp alınmayacağı sorusuna da mutlaka evet deyin. Çünkü evet demeniz durumunda Türkçe yama bozulsa dahi oyunda herhangi bir bozulma olmayacaktır.

Far Cry 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Bu işlemleri yaptıktan sonra Far Cry 5’i Türkçe dil seçeneğiyle oynayabileceksiniz. Hem menüler de Türkçe olacak ve bu sayede yapacağınız ayarları çok daha basit bir işlemde gerçekleştireceksiniz bunun yanı sıra karakterlerin kendi aralarında konuşmalarını da tam olarak anlayarak oyunun hikayesine daha da aşina olmuş olacaksınız.

Far Cry 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu