Tiktok Takipçi Satın Al

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor!

Ciddi Yükseliş Yakalayan, Platform Oyunu Fall Guys, Rekorlar Kırıyor!

Beklenmedik bir anda çıkan ve oyun piyasasını kasıp kavuran Fall Guys, Steam ve PS Plus da ciddi satışlar gerçekleştirdi.

Fall Guys: Ultimate Knockout Nedir?


Mediatonic’in geliştirdiği, Devolver Digital Games’in, Şubat ayında yayınladığı çevrimiçi battle royale platform oyunudur. Unity oyun motoru ile geliştirilen bu oyun sadece PC ve Playstation 4 platformunda bulunuyor.

Battle royale türüne yeni bir soluk getiren Fall Guys’ta görevimiz, 60 kişi ile çeşitli parkurları ve engelleri geçerek yarışı kazanmamızdır. Fiyat olarak ucuz olması, orta sistem gereksinimleri istemesi, sade ve eğlenceli olması nedenleriyle hem Dünyada hem de ülkemizde yoğun ilgi görmüştür.

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor!

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekor Kırdı!

Çıktığı ilk hafta içinde yoğunluk sebebiyle sunucuları çöken oyun Fall Guys, gün geçtikce oyuncu sayısı artıyor. Çıktığı günden bu yana büyük başarılar yakalayan Fall Guys, Steam üzerinde toplam 7 milyon kopya sattı.

Aynı zamanda ise PlayStation Plus’ta bu zamana kadar en çok indirilen oyun oldu. Fall Guys, şu anda Twitch, Youtube, DLive gibi platformlarda da oldukça ilgi görüyor.

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor!

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor!

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor!

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor!

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor!

Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor! Fall Guys: Ultimate Knockout Rekorlar Kırıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu