TeknoDiot
     
     
     

Facebook Oculus Connect 6 İçin Tarih Belli Oldu

Facebook Oculus Connect 6 İçin Tarih Belli Oldu

Facebook’un sanal gerçeklik bölümü Oculus, altı yıl sonra Oculus Connect konferansı için San Jose, Kaliforniya’ya geri dönüyor.

Facebook, Oculus Connect 6‘nın 25 ve 26 Eylül’de gerçekleşeceğini doğruladı. Oculus’un son konferansından bu yana yoğun geçen bir yıl olduğu için konuşacak çok şeyi olacak.

Bir önceki yıl boyunca Oculus, Quest ve Rift S gibi yeni kulaklıklar çıkarmıştı. Bu kulaklıklar, şirketin sadece yüksek kaliteli bir kulaklık seti için iştahı ve harcanabilir geliri olan meraklıları yerine daha yaygın müşterilere hitap etmesini sağladı.

Facebook Oculus Connect 6 İçin Tarih Belli Oldu

Oculus Connect 6 tarihi belli oldu

Oculus, ürünlerini kullanıcılar için nasıl daha değerli hale getirmeyi planladığını ayrıntılarıyla açıklayan Oculus Connect 6‘daki yeni içerik ve yazılım geliştirmelerine odaklanacak. 

Bu yılki Oculus Connect, teknolojik gelişmeleri keşfetmek ve sürükleyici medyanın potansiyelini tartışmak için içerik yaratıcılarına, geliştiricilere, pazarlamacılara ve daha fazlasına ev sahipliği yapacak. Oculus Connect 6, 25 Eylül – 26 Eylül arasında, San Jose, Kaliforniya’daki San Jose McEnery Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Pixel 4 Sızdırılan Fotoğraflarla Tasarımı Netleşiyor!

Hüseyin Ceylan

Yeni Galaxy Note 10 Güncellemesi Farklı Özellikleri Beraberinde Getiriyor!

Hüseyin Ceylan

Bayram Harçlığını Paycell’den İsteyenler Kazanıyor!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.