Tiktok Takipçi Satın Al

Facebook Hack Nedir Ne Değildir ve Başarılı Bir Şekilde Nasıl Yapılır?

Facebook Nasıl Çalınır Telefondan Kesin Çözüm

Günümüzde Facebook dünyada en sık kullanılan uygulamaların başında geliyor. İstatistiklere göre 20 yaş üstü yetişkinlerin %80 oranında çoğunluğu Facebook veya benzeri bir sosyal medya kullanıcısı.

Peki eşiniz Facebook uygulamasında neler yapıyor merak ediyor musunuz? Sıkı durun. Bu yazımızda Facebook hackleme yöntemlerinden detaylı bir şekilde bahsediyoruz.

Niçin başkasının Facebook hesabını hacklemeniz gerekir?


Facebook ilk ortaya çıktığı andan itibaren insan hayatını kökten değiştirdi diyebiliriz. Popülerliği hiç azalmadan günden güne arttı ve şu anda yetişkinlerin büyük bir çoğunluğu tarafından aktif olarak kullanılmaya devam ediliyor.

Facebook kullanıcıları arasında kimler yok ki! Ailenizi bir düşünün. Belki anne babanız, arkadaşlarınız hatta çocuklarınız bile muhtemelen Facebook’ta oldukça fazla zaman geçiriyordur. Bu nedenle, sevdiklerinizin ve yakınlarınızın bu online aktivitelerini gözlemlemek istiyorsanız, Facebook hackleme sizin için harika bir yöntem olacaktır.

Güvenilir istatistik sitesi Statistica verilerine göre, WhatsApp anlık yazışma uygulamasından sonra en sık kullanılan mesajlaşma uygulaması Facebook Messanger. Yani sevdikleriniz sadece Facebook ana ekranında vakit geçirmekle kalmayıp, uygulamanın mesajlaşma servisini de oldukça yoğun kullanıyor olabilirler. Siz de gerek bir eş veya ebeveyn olarak sevdiklerinizi gözlemlemek isteyebilirsiniz.

Başkasının Facebook hesabına girmek başta kulağa hiç etik gelmese de, aile üyelerinin hesaplarını kontrol etmek hayat kurtarıcı olabilir.

Diğer kullanıcılar tarafından tavsiye edilen hackleme yöntemleri

Sizler için yaptığımız araştırmaların sonuçlarını bu yazımızda paylaşıyoruz. Facebook nasıl çalınır telefondan, Facebook kırıcı gibi anahtar kelimeleri Google’da arattığımızda, benzer deneyimleri yaşayan insanların tavsiyeleri ile karşılaştık. Gelin bulduklarımızı sizlerle paylaşalım.

Şifremi unuttum özelliğini kullanma

Facebook, en iyi güvenlik duvarına sahip uygulamalardan biri olarak bilinir. Bu nedenle de başkasının Facebook şifresini bu özelliği kullanarak ele geçirmek sandığınız kadar kolay değildir.

Yine de şansını denemek isteyenler için yapılması gerekenler şöyle:

 • Facebook sayfasını açın.
 • Giriş bilgilerinin olduğu ekrandan, ‘şifremi unuttum’ kısmına tıklayın.
 • Facebook hackleme yapacak olduğunuz kişinin e-postasını girin.
 • Facebook bu aşamada bir e-posta gönderir. Siz ‘Kodu almadınız mı?’ kısmına tıklayın.
 • Bu aşamada Facebook size kodun gönderilebileceği iletişim bilgilerini listeler.
 • Bunlara artık erişimim yok’ seçeneğini tıklayın.
 • Şifresini bildiğiniz bir e-postayı girin ve şifreyi değiştirin.

Tahmin edeceğiniz gibi, bunları yapabilmeniz için Facebook hesabı hackleme işleminde kişiyi iyi tanıyor olmanız ve e-postalarına ondan önce bakıyor olmanız gerekir. Yani karşı tarafın haberi olmadan bu işlemi yapmak oldukça zor.

Şifrelerini tahmin etme

Bu işlemi uygulayabilmek için Facebook kullanıcısının tahmin edilebilecek bir şifre belirleyecek kadar saf olması gerekir. Veya sizin bu kişinin pek çok gizli bilgisine sahip olmuş olmanız gerekir.

Eğer başkasının Facebook hesabına girmek için şifresini tahmin etmek istiyorsanız, tahmin yürütebileceğiniz ipuçları bizden:

 • Doğum tarihleri veya yılları
 • Evlilik yıl dönümleri
 • Eşlerin veya çocukların isimleri
 • Telefon numaraları
 • Evcil hayvan isimleri

Bu yöntemin işe yarayacağını pek sanmasak da denemek isteyenler için bizim tavsiyelerimiz yukarıdaki gibidir.

Facebook Hack Nedir Ne Değildir ve Başarılı Bir Şekilde Nasıl Yapılır?

Tarayıcıdan kayıtıl şifrelerini kontrol etme

Bu yöntem de yine kullanıcılar tarafından tavsiye edilmiş ama pek verimli olduğu söylenemez. Bir kere, kullanıcının Google Chrome kullanıyor olması ve şifrelerini tarayıcıya kaydetmiş olması gerekir. Artı en baştan bunları yapabilmeniz için, kişinin laptop veya bilgisayar şifresini biliyor olmanız da gerekir.

Peki Chrome kullanıyor, Facebook nasıl çalınır diyorsanız, yapmanız gerekenler şöyle:

 • Tarayıcıda şifrelerin kayıtlı olduğu bölüme gelin
 • Yıldızlarla kapalı şifrelerin ve kullanıcı isimlerinin olduğu bir tanesini açın
 • Bunu Facebook için uygulayın
 • Şifrelerin yıldızlarla kapalı olduğu kısma tıklayın
 • Bu aşamada tarayıcı sizden laptop veya bilgisayar şifresini talep eder
 • Laptop şifresini girdikten sonra yıldıza tıklayarak Facebook şifresini öğrenin

Bunu bu kadar kolay yapabilmeniz için çok şansa ihtiyacınız olduğunu da eklemeliyiz.

Bizim tavsiye ettiğimiz yöntem?

Peki şansa ihtiyacım olmayacak, sizin tavsiye ettiğiniz yöntem nedir diyorsanız, biz kesinlikle ve kesinlikle mSpy veya benzeri bir casus yazılım uygulamaları tavsiye ediyoruz. Başkasının Facebook hesabına girmek için en etkili yöntem mSpy yazılımı kullanmaktır.

Peki mSpy Facebook hesabı hackleme konusunda bize nasıl yardımcı olur.

1 – Facebook İzleyici. Bu yöntemle siz doğrudan başkasının Facebook hesabına giriş yapmayacaksınız. Fakat mSpy size hedef kullanıcının bilgilerini toplayacak böylelikle siz Facebook hesabı hacklemeden bilgilerine erişebileceksiniz.

Bu sayede yapabilecek olduğunuz kimi işlemler şöyle:

 • Alınan, gönderilen ve hatta silinen tüm Facebook mesajlarını görüntüleme
 • WhatsApp veya Snapchat dahil diğer popüler uygulamaları izleyebilme
 • GPS, keylogger gibi 25’den daha fazla izleme özelliğine sahip olma
 • 7/24 müşteri hizmetlerine erişim
 • Android ve iPhone telefonlarla uyumlu çalışma

2 – Keylogger. Bu özellik size tahmin bile edemeyeceğiniz bir fırsat sunacak. Bu özellik ile karşı tarafın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini kaydedebilecek böylelikle de dilediğiniz bir hesaba hiç problem yaşamadan girebileceksiniz.

Keylogger demek karşı tarafın cihazında tıklanılan her tuş hareketinin kaydolması demektir. Bu özellik sayesinde sadece Facebook hackeleme yapmakla kalmayıp, dilediğiniz hesaba erişebilirsiniz.

Sonuç

Yukarıda sizlerle araştırmalarımızın sonucunu paylaştık. Her ne kadar internette sayısız yöntemden bahsedilse, diğer kullanıcılar çeşitli yöntemleri tavsiye ediyor olsa da bahsettiğimiz üzere Facebook hesabı hackelemenin en mantıklı yolu mSpy veya muadili bir casus yazılım uygulaması kullanmaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu