Tiktok Takipçi Satın Al

Evreka’dan Sıfır Atık Projesi: #haditemizleyelim

Evreka akıllı şehirler konseptinde teknolojiler üreten, lider bir AR-GE firması olarak ODTÜ Teknokent’de faaliyet sürdürmekte. Evreka, sıfır atık projesi #haditemizleyelim ‘i  başlattı.

Evreka Geliştirdiği teknolojilerle, nesnelerin interneti sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile yazılım ve donanım çözümlerini bir arada sunarak müşterilerine hizmet vermektedir.


Güncel olarak, atık toplama sistemlerini iyileştirme amaçlı geliştirdiği atık konteyner doluluk ölçüm sensörleri ve rotalama algoritması ile atık toplama firmaları ve belediyelerle çalışmaktadır. Sahada bulunan yüzlerce ürün tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışında çalışmalarına devam etmektedir.

Evreka’nın sıfır atık projesi olan #haditemizleyelim meydan okuyarak yaygınlaşmayı planlanıyor. 15 Eylül tarihinde Evreka ile birlikte çöp toplamaya var mısınız? Instagram üzerinden başlatılan kampanyada siz üç kişiye çöp toplama şeklinde meydan okuyorsunuz ve meydan okuduğunuz kişilerde aynı şekilde başka üç kişiye meydan okuyor, tabii meydan okuma videosunu Instagram’da #haditemizleyelim etiketi ile paylaşıyor. Örnek olarak Evreka’nın paylaştığı videoya göz atabilirsiniz.


Evreka’yı teknodiot.com ekibi olarak tebrik ediyoruz böyle bir projeye imza attığı için. ???

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu