Tiktok Takipçi Satın Al

EVGA GeForce RTX 2080 Ti KINGPIN Duyuruldu!

NVIDIA’nın Turing tabanlı olarak ürettiği yeni amiral gemisi grafik işlemci GeForce RTX 2080 Ti üzerine inşa edilen EVGA’nın yeni modeli, CES 2019’da duyuruldu.

EVGA GeForce RTX 2080 Ti KINGPIN, daha ziyade overclock ile ilgilenenlere hitap edecek. Var olan KINGPIN tasarımının daha da geliştirildiği kartta tamamen hibrit bir tasarım kullanılmış ve hem hava hem de sıvı soğutma bir arada yer alıyor. Kart muhtemelen son haliyle GeForce GTX 1080 Ti KINGPIN gibi bir kaplamaya ve tek bir büyük fana sahip olacak.


EVGA GeForce RTX 2080 Ti KINGPIN Duyuruldu!

Grafik işlemci çekirdeğinden geçen ve kartın diğer ucunda bulunan 120 mm radyatöre bağlı sıvı savunma sistemi de kartta yer alacak. Kartın 19 faz VRM’ye ve üçlü 8 pin güç girişine sahip olacağı söyleniyor. Kartın TDP değeri ise 520W Turing sisteminde temel olarak karta ne kadar enerji verirseniz o kadar yüksek sonuçlar elde ettiğiniz göz önüne alınırsa oldukça başarılı overclock sonuçları verecektir.

EVGA GeForce RTX 2080 Ti KINGPIN Duyuruldu!

Bu kartta da bir LCD ekran bulunuyor ve bu ekrandan kartla ilgili bilgileri görebilmek mümkün. Ekranda voltaj bilgileri, sıcaklık, çekirdek saatleri, GPU verimliliği gibi bilgileri de görülebiliyor. Henüz fiyatı ve çıkış tarihi bilinmese de, yapılan tahminler kartın şubat ayında, yaklaşık 1500 dolara piyasaya çıkacağı yönünde.

[sp-related style=”light” id=”34715″]

Kaynak: https://videocardz.com/newz/evga-geforce-rtx-2080-ti-kingpin-edition-is-a-hybrid

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu