Tiktok Takipçi Satın Al

İşte En İyi Euro Truck Simulator 2 Modları

İşte ETS 2 modları; En sevilen oyunlardan bir tanesi olan Euro Truck Simulator 2 tır sürmeye dair sunduğu benzersiz deneyim kazandırmakta.


Aynı zamanda sunduğu gerçeğe en yakın deneyim ile birçok oyuncunun da dikkatini çekmeyi başarmakta. Oyun ilk çıktığı günden günümüze kadar her zaman büyük bir oyuncu kitlesini barındırmaktadır. Özellikle çevrim içi olarak oynanabilen oyun binlerce oyuncuyu ağırlamakta.

Euro Truck Simulator 2, Windows ve Linux kullanıcıları için mevcut olan yüksek puanlı bir kamyon simülatörü oyunudur. Başlangıçta 2012’de piyasaya sürüldü ve hala geliştiriciler tarafından geliştiriliyor ve güncelleniyor, bu nedenle oyun oyuncular arasındaki popülerliğini koruyor.

Şu anda Steam’deki en popüler oyunlardan biri ve oyunun her zaman en az birkaç bin kişi tarafından oynandığını bildiriyor. Bu popülerliğin nedenlerinden biri, elbette, oyuncular tarafından yaratılan geniş ETS2 modları seçimidir. Bu kategoride en son ve en iyi ETS 2 modlarını bulacaksınız. Arabalar, İç Mekanlar, Haritalar, Parçalar ve Ayarlar, Dış Görünümler, Sesler, Kamyonlar, Öğreticiler, Hileler, Haberler ve burada bulabileceğiniz daha fazla şey sık sık güncellenir ve hızlı ve güvenli indirmelerle kullanılabilir.

Uzun trafik kuyrukları, bitmeyen otobanlar ve sürekli taşınacak yükleri ile ETS 2 her zaman tercih edilen oyunlar arasında yer alacak gibi görünüyor. Ancak zaman içerisinde oyuncular oyuna farklılık kazandırmak isteyebilmektedirler. Bu noktada ortaya ETS 2 Modları çıkmaktadır. Bu modlar oyuna yeni özellikle ve ayrıntılar eklemektedir. İşte ETS 2 modları;

ETS 2 Mod Yükleme Nasıl Yapılır?

 • Öncelikle aşağıdaki işlemleri yapmadan önce oyunun kapalı olması gereklidir.
 • Sonrasında ETS 2’ye ekleyeceğiniz modu PC’ye indirin.
 • Windows’ta herhangi bir klasöre girin ve soldaki listeden Belgeler’i seçin.
 • Belgeler içerisindeki Euro Truck Simulator 2 klasörünü açmalısınız ve Mod klasörüne girin.
 • İndirdiğiniz mod klasörünü açın. İçerisindeki “.scs” uzantılı dosyayı Mod klasörü içine atmalısınız.
 • Euro Truck Simulator 2 oyununu açın.
 • Açılış ekranından kendi profilinizi seçin ve Profil Düzenle seçeneğine tıklayın.
 • Sağdaki Modlar bölümünden yeni yüklediğiniz modu yanındaki kutudan aktif ediniz.
 • Uygula dedikten sonra yeni mod yüklenmiş olacaktır.

Steam Mod Ekleme Nasıl Yapılır?

 • Öncelikle Steam’i açın.
 • Topluluk menüsüne girin ve Atölye seçeneğine tıklayın.
 • Bir Atölye Ara kutucuğuna Euro Truck Simulator 2 yazın ve çıkan seçeneğe tıklayın.
 • İndirmek istediğiniz moda tıklayarak sayfasına gidin.
 • Abone ol seçeneğine tıklayın.
 • Oyunu çalıştırın. Açılış ekranından profilinizi seçin ve Profil Düzenle seçeneğine tıklayın.
 • Sağ taraftaki bölümden aktif etmek istediğiniz modun yanındaki kutucuğu işaretleyin ve Uygula deyin.

Popüler ETS Modları

İşte En İyi Euro Truck Simulator 2 Modları

ETS2 Otobüs Modu

Sürekli olarak tır sürmekten sıkılanlar için geliştirilmiş olan bu mod oyuncuları otobüs sürmesine de imkan tanımaktadır. Hem ETS2’nin kendi haritalarında hem de oyun için düzenlenmiş farklı haritalarda bu mod ile tır yerine otobüs sürülebilmektedir. Mod eklendikten sonra ilk otobüs satın alınabilir. Arından isen yakın şirket ziyaret edilerek ilk işinizi almanız mümkün.

ETS 2 BDF Renk Modu

Oyun içerisinde yer alan sınırlı renkleri kullanmak istemeyen oyuncular için geliştirilmiş olan bu mod oyunculara farklı renkleri sağlamaktadır. Aynı zamanda bu mod oyun içerisindeki gerçeklik payını da sağladığı renkler ile arttırmaktadır. Bu mod sayesinde araçlara farklı renkler uygulanabilmektedir.

Uygulanabilecek olan renklerin tamamı gerçeğe en yakın olacak şekilde seçilmiş ve düzenlenmiştir. Bu sayede her zaman profesyonel sonuçlar ile kaliteli görünümler elde edilmektedir. ETS 2 Modları arasında gerçekliği arttıran bu mod birçok oyuncu tarafından tercih edilmektedir.

ETS 2 Kış Modu

Sürekli aynı havada sürmekten sıkılan sürücüler için geliştirilmiş olan bu mod oyuna ayrı bir heyecan ve eğlence katmaktadır. Zoru kış şartlarında yolculuk yapmak normal yollarda yolculuk yapmak gibi olmayacaktır. Aracın frenleri tutmayacak, araç kayacak ya da bir noktaya saplanıp kalacaktır.

Karlı hissi birebir yaşatmaya özen gösteren bu mod sayesinde oyun daha eğlenceli, maceralı, zorlayıcı ve aksiyon dolu bir hal alabilmektedir. Zorlanmaktan hoşlanan oyuncular bu modu tercih etmektedir.

ETS 2 Araba Modu

Renault, Citroen, Audi, BMWMercedes ve hatta Ferrari’ye kadar birçok farklı modeli oyuna ekleyebilirsiniz. Özellikle gerçekçiliğe önem veren oyuncuların tercih ettiği modların başında gelmektedir.

ETS 2 Trafil Renk Paket Modu

BDF Trafik Renk Paketi modu veya farklı renk paketleri ile trafikteki araçların renk çeşitliliğinin artmasını sağlayabilirsiniz. Modların güncellemelerini de kontrol ederek, oyununuza sürekli yeni renk ve araç tipleri ekleyebilirsiniz.

ETS Gerçek Ses Modu

ETS 2’nin en önemli modları arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Euro Truck Simulator 2 yapımcıları ses konusunda oldukça hassas. Oyuna ekledikleri tır sesleri için bizzat gerçek tır kullanıyorlar.

ETS 2 Google Haritalar Modu

Oyunda zaten şu anda sesli navigasyon bile yer alıyor.  Bu mod ile arabalarımızda kullanmaya alıştığımız navigasyonu, ETS 2’de de kullanabiliyorsunuz. Bu içeriğimizde popüler tır oyunu ETS 2 modları listesini sizlerle paylaştık. Euro Truck Simulator 2 modları içeriğimiz dönem dönem yeni modlar yayınlandıkça güncellenecektir.

 

İşte En İyi Euro Truck Simulator 2 Modları

İşte En İyi Euro Truck Simulator 2 Modları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu