Tiktok Takipçi Satın Al

ESO: Markarth Hikâye Modu PC ve Stadia’da!

The Elder Scrolls Online‘ın yıl boyu süren Skyrim’in Karanlık Kalbi serüvenin finali olan Markarth ve ücretsiz 28. Güncelleme, şimdi PC ve Stadia’da oynanabilir. Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularıysa 10 Kasım’da Reach’e adım atabilecek.


Markarth, oyuncuları Reach’in vahşi arazilerine götürüyor. Umulmadık müttefikler toplayıp Vampir Lordu’nun ve kadim ordusunun karşısına dikilin. DLC ve ücretsiz ana oyun güncellemesiyle oyuncular, Reach ve Arkthzand Caverns bölgelerini keşfedecek; yeni görevler, karakterler, mücadeleler, Vateshran Hollows tekli arenası, Eşya Seti Koleksiyonu sistemi ve dahasını deneyimleyebilecek!

ESO: Markarth Hikâye Modu PC ve Stadia'da!

  • Markarth çıkış fragmanı*: https://youtu.be/ga3LO3vF7k4
  • Markarth‘ta varlıklar*: http://press.bethsoft.com/     
  • Markarth çıkış blogu: https://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/59087

Markarth ile aynı anda çıkan 28. Güncelleme, tüm ESO oyuncuları için yeni özellikler ve hata gidermeleri içeren tamamen ücretsiz bir ana oyun yaması. 28. Güncelleme, ilk olarak Eşya Seti Koleksiyonu sistemini getiriyor. Bu yeni özellikle oyuncular, ESO evrenindeki yüzlerce eşya setini koleksiyonlarına ekleyebiliyor ve yeniden oluşturabiliyor. Tamriel’deki neredeyse her setin artık Collections’da güvenli bir şekilde “depolanabilmesi” ile bu yeni sistem oyuncuların envanter, banka ve sandık alanlarını ihtiyaçlarına göre boşaltmalarına olanak tanıyor. Eşya Seti Koleksiyonu sistemiyle ilgili daha fazla bilgi için ön bakış ve SSS yazımıza göz atın.

ESO: Markarth Hikâye Modu PC ve Stadia'da!

ESO’nun yıl sonu tanıtımı Tamriel Together, hız kesmeden devam ediyor. Oyuncular maceralarını ve yolculuklarında edindikleri dostlukları #TamrielTogether ile paylaşıyor. ESO topluluklarının bu yılki kutlamalarında çok sayıda oyun içi etkinliğin, yeni bir çekilişin ve daha fazlasının tadını çıkarın.

ESO: Markarth Hikâye Modu PC ve Stadia'da! ESO: Markarth Hikâye Modu PC ve Stadia'da!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu