CS:GO 20. Yıl Özel Etkinlik: Eski Dust 2 CS:GO’da

CSGO 20. yıla özel eski Dust 2 harita versiyonunu oynanabilir hale getirdi. CS:GO’da 1999 tarihinde piyasaya sürülen CS 1.6 haritalarından biri Dust 2 eski versiyonuyla oyuna eklendi.

Eski Dust 2′yi herkes bilir, 1999 yılında Counter Strike 1.6 sürümü yayınlanmıştı ve oyunda en popüler haritalardan biri olan Dust 2’ydi. Valve CS:GO 20. Yıl özel etkinliğinde yeni bir mod ile oyunculaarın karışısına çıktı.

Counter-Strike: Global Offensive yani CS:GO dün 20’nci yılı şerefine yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile oyunun efsanevi haritası olan Dust 2’nin retro hali oyunculara sunuldu.

CS:GO 20. Yıl Özel Etkinlik: Eski Dust 2 CS:GO'da

Güncelleme ile oyun içerisine Tavuk Kapsülü eklendi. Tavuk Kapsülü’nün içeriği oyun içerisinde karşımıza çıkarken bunun topluluk tarafından yapıldığı belirtiliyor. Buna ek olarak battle zone modu üzerinde de bazı değişiklikler yapılmış. Ayrıca diğer yenilikler güncelleme ile oynanış üzerinde ateş oranı azaltılırken bazı düşük doğruluklar da elden geçirildi.

Yeni modda 1999 doğumlu Dust 2 haritası CS:GO’ya eklendi. CS:GO’da Casual maçlara girdiğinizde CS 1.6’da oynadığımız Dust 2’ye erişebiliyoruz. Yeni gelen CS:GO güncellemesi ile Aug Nerf yedi. CS:GO’ya gelen eski Dust 2 haritasını deneyimleyen Thetabetaplays YouTube kanalında videoyu yayınlamış durumda, aşağıdan izleyebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Korsan Oyun İndirmek Bilgisayara Zarar Verir mi?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu