teknodiot.com
   
     

CS:GO 20. Yıl Özel Etkinlik: Eski Dust 2 CS:GO’da

CS:GO 20. Yıl Özel Etkinlik: Eski Dust 2 CS:GO'da Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

CSGO 20. yıla özel eski Dust 2 harita versiyonunu oynanabilir hale getirdi. CS:GO’da 1999 tarihinde piyasaya sürülen CS 1.6 haritalarından biri Dust 2 eski versiyonuyla oyuna eklendi.

Eski Dust 2′yi herkes bilir, 1999 yılında Counter Strike 1.6 sürümü yayınlanmıştı ve oyunda en popüler haritalardan biri olan Dust 2’ydi. Valve CS:GO 20. Yıl özel etkinliğinde yeni bir mod ile oyunculaarın karışısına çıktı.

Counter-Strike: Global Offensive yani CS:GO dün 20’nci yılı şerefine yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile oyunun efsanevi haritası olan Dust 2’nin retro hali oyunculara sunuldu.

CS:GO 20. Yıl Özel Etkinlik: Eski Dust 2 CS:GO'da Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Güncelleme ile oyun içerisine Tavuk Kapsülü eklendi. Tavuk Kapsülü’nün içeriği oyun içerisinde karşımıza çıkarken bunun topluluk tarafından yapıldığı belirtiliyor. Buna ek olarak battle zone modu üzerinde de bazı değişiklikler yapılmış. Ayrıca diğer yenilikler güncelleme ile oynanış üzerinde ateş oranı azaltılırken bazı düşük doğruluklar da elden geçirildi.

Yeni modda 1999 doğumlu Dust 2 haritası CS:GO’ya eklendi. CS:GO’da Casual maçlara girdiğinizde CS 1.6’da oynadığımız Dust 2’ye erişebiliyoruz. Yeni gelen CS:GO güncellemesi ile Aug Nerf yedi. CS:GO’ya gelen eski Dust 2 haritasını deneyimleyen Thetabetaplays YouTube kanalında videoyu yayınlamış durumda, aşağıdan izleyebilirsiniz.