Tiktok Takipçi Satın Al

Erkek Kışlık Kombin Önerileri

İyi bir kombin kişiyi tamamen farklı biri haline getirebilir. Özellikle kış aylarında ortaya etkileyici bir görünüm çıkarabilmek mümkün.

Değişen trend hareketlerini takip ederek farklı parçalardan oluşan bir kombini sentezleyebilirsiniz. Erkek kombin önerileri sunan blogger’ları veya moda yorumcularını takip etmeniz size fayda sağlayacaktır. Böylece farklı düşünceleri bir araya getirerek kendi zihninizdeki doğru imajı yaratabilirsiniz. Bizim önerdiğimiz erkek kış kombinleri tavsiyelerimizi bu doğrultuda değerlendirebilirsiniz.

Kış Aylarında Klasik Giyimi Modern Hale Getirin


Klasik giyim denilince akla gelen ilk imge, 1900’lü yılların ortalarına kadar süren giyim kuşam anlayışıdır. Bu dönem aralığında erkek giyimde, kundura olarak bilinen klasik erkek ayakkabıları, uzun palto ve takım elbiseler, kravatlar, fötr şapkalar ve atkılar ağırlıklı olarak kullanılmıştı. 1960 yıllarından itibaren sosyo-politik koşullar, aykırı duruş ve gençlik hareketleri ortaya çıkmaya başladı.

Doğal olarak kitlelerin giyim kuşamdaki tercihleri değişime uğradı. Ancak klasik giyim tamamen sona ermedi; her yeni dönemde biraz daha modern hale gelerek yeni trendlerin içinde kalmayı başardı. Günümüzde ise klasik giyimin olabilecek en modern izdüşümünü görmekteyiz. Kış erkek kombinleri düşünüldüğünde, kitlelerin tercih etmekten vazgeçmediği skinny modeller trendlerin içinde yer alıyor. Kumaş pantolon, gömlek, ceket gibi parçalar skinny fit olarak kombinde değerlendiriliyor. Bu giyim ile birlikte erkeğin vücut hatlarını daha etkili ortaya çıkaracağı düşünülebilir. Beyaz gömlek, gri kumaş pantolon, kahverengi kaban ve siyah klasik ayakkabı ile renk geçişlerini kombinde çarpıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Erkek Kışlık Kombin Önerileri

Kravat rengi pantolonla, şapka tercih edilecekse rengi kabanla aynı tonda olabilir. Böylece dağınık bir görünümden kurtularak parçaların birbirini tamamladığı şık ve estetik bir kombin oluşturulmuş olacaktır. Bu kombine zincirli klasik yelek, atkı, eldiven, klasik saat gibi eklemeleri yaparak daha zengin hale getirebilirsiniz. İş yaşamınızda, iş yemeklerinde hatta sosyal yaşamınızın pek çok alanında erkek klasik kışlık kombin seçiminizi değerlendirebilirsiniz.

Casual Giyimi Kış Döneminde Çeşitlendirin

Bir kişinin giyim tarzından karakteristik özelliklerini okuyabilmek mümkün. Özellikle casual giyimi tercih eden erkeklerde bazı temel ipuçları yakalanabilir. Farklı tondaki giysileri detaylandırarak şıklık niteliğini öne çıkarmak, günlük kullanımdaki giyim rahatlığını yakalamak erkek casual giyim kombini özelindedir. Kış aylarında bu türdeki kombinleri ortaya çıkarabilir, günün yoğunluğunda hem konforlu hem şık bir giyime kavuşabilirsiniz.

Kış aylarında biraz daha koyu renkler kombini öne çıkarabilir. Ceketin lacivert, pantolonun koyu lacivert, balıkçı yaka kazağın siyah, botun koyu kahverengi tonlarında olduğu kombin sayesinde doğru stil ortaya çıkarılacaktır. Atkı kullanılacaksa bordo tonlarda seçimi yapılabilir. Birbirine yakın tonlar kişinin “ciddiyet” vurgusunu ön plana çıkarırken, casual giyim anlayışının konfor yönünü kombinde hissettirir.Casual erkek botlar için Timberland, Dockers, Hammer Jack,Kinetix, Lumberjack, Navigli gibi markalar tercih edilebilir.

Erkek Kışlık Kombin Önerileri

Sokağın Kışını Kendi Tarzınız ile Ortaya Çıkarın

Daha genç ve dinamik bir görünümü mümkün kılan erkek kış sokak kombini, rahat ve özgün bir stili ortaya çıkarmada önemli rol oynar. Günlük giyimdeki şıklığı yakalayabilmek için farklı parçaların birbirine olan uyumunu sağlamak gerekir. Renk seçiminin birbirine çok yakın olması sokak trendine aykırı bir durum oluşturabilir. Fazla uzak ve birbirinden bağımsız renkler tercih edildiğinde, bu sefer stilin özensiz ve dağınık olduğu algısı belirebilir. Bu sebeple sokak kombin önerileri değerlendirmeye alınarak doğru bir karara varılabilecektir. Bu kombinler için Mavi,Jack & Jones, Levi’s belki Lacoste gibi markaları tercih edebilirsiniz.

Krem rengi kargo pantolon, koyu yeşil renk kapüşonlu kısa ceket, turuncu renk bisiklet yaka kazak, siyah bağcıklı detaylı bot kombini sayesinde sokak tarzını doğrudan yansıtabilirsiniz. Kazak üstü sarkan kolye detayını unutmamak gerekir. Erkek kışlık kombin arayışında sokak giyimini çeşitlendirmek mümkün. Kargo pantolon yerine dar paça Jean pantolonu tercih ederek kombinin ilk adımını atabilirsiniz. Kazak yerine ise baskılı sweatshirtler, Jean ile olan uyumu oluşturacaktır. Erkek mont, kısa kaban veya ceket ile siyah bot tercihinizi bu kombinde sabit tutabilirsiniz. Alışveriş merkezinde gezerken, kafede arkadaşlarınız ile otururken, caddede turlarken bu kombinleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir, kış döneminin sokak tarzınızı kendi stiliniz ile birleştirebilirsiniz.

Erkek Kışlık Kombin Önerileri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu