Tiktok Takipçi Satın Al

Epson Yetkili Servisi: Tecpro

Tecpro yılların verdiği tecrübe ile Epson cihazlarının satışı ve satış sonrası yetkili servis desteği konusunda Türkiye genelinde hizmet vermektedir. En yeni cihazlar yurt dışıyla aynı anda ülkemize gelir ve siparişler adreslere en kısa sürede teslim edilir.

Epson Distribütörü


Epson distribütörlüğünü yapan firma her türlü cihazın bakım ve onarımını özel cihazlarla donatılmış yetkili servis atölyesinde gerçekleştirir. Tecpro garanti belgesiyle satın aldığınız cihazları garanti süresi içerisinde arızalanırsa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz.

Distribütör aracılığıyla cihaz satın almak ürünlerin yüzde yüz orijinal olması dolayısıyla daha güvenlidir. Yetkili serviste onarım sırasında değiştirilen yedek parçalar da her zaman orijinal olur. Tecpro web sitesine giriş yaparak istediğiniz cihazı avantajlı kampanyalar ile satın alabilirsiniz.

Epson Servis Ankara

Her türlü orijinal Epson cihazını satın alabileceğiniz Tecpro satış sonrası destek ve yetkili servis hizmeti de verir. Yetkili servisler müşterinin isteğine göre adrese gelerek ürünün montajını da gerçekleştirebilirler. Yetkili servis kullanmanın avantajları şunlardır:

  • Yetkili servis bünyesinde her türlü orijinal yedek parça bulunur.
  • Yetkili servis elemanları eğitim almış profesyonel kişilerdir.
  • Telefon numarasından ve web sitesinden ürününüzün takibini kolayca yapabilirsiniz.
  • Yasal sürede onarılması mümkün olmayan cihazlarda, muadil bir ürünün kullanıcıya arıza giderilene kadar tahsis edilmesi.
  • En yeni ürünlerin takibini yaparak sektörden geri kalmamış olursunuz.

Epson yetkili servis merkezi olan Tecpro’yu arayarak ürün arızası bildirdiğinizde bir form doldurursunuz ve en kısa sürede ekipler adresinize gelerek ürünü alırlar. Tecpro elemanları ürünle ilgili her bilgiyi sizinle paylaşırlar.

Epson Servis İzmir

Epson servis İzmir denildiğinde akla ilk gelen firma olan Tecpro her ilçeye özel teslimat gerçekleştirir. Lojistik ağı sağlam ve iletişim ağı kusursuzdur. Yetkili servisten alacağınız yazıcı için mürekkep, kâğıt gibi ekstra aksesuarları da satın alabilirsiniz.

Ürün stok problemi bulunmadığından dolayı sipariş verdikten sonra bekleme süreniz kısalır. Garanti süresi dolan cihazlar için de aynı kalitede hizmeti eksiksiz şekilde sunar.

Epson Yetkili Servisi: Tecpro

Epson Süblimasyon Yazıcı

En dayanıklı ve canlı baskıları ortaya çıkaran süblimasyon yazıcıları Tecpro güvencesiyle temin edebilirsiniz. Süblimasyon baskı, süblimasyon boyanın gerekli ısıda, katı halden sıvı hali atlayarak direkt gaz haline geçmesidir. Bu tarz baskı yapan yazıcılar da

Püskürtme yöntemi ile mürekkep direkt olarak süblimasyon baskı kağıdının içine işler. Alınan baskı belli derecede ısı ile polyester ihtiva eden yüzeylere aktarılır. Yüksek kaliteli baskı yapan bu yazıcılar yalnızca polyester yüzeylere baskı için tasarlanmıştır. Bu baskı yöntemi ile uzun süre canlılığını koruyan baskılar elde edebilirsiniz.

Epson Tüketim Malzemesi

Tecpro bünyesinde, distribütörlüğünü yaptığı Epson marka cihazlara ait tüketim malzemeleri de bulunmaktadır.

Dayanıklı tüketim malları taşınabilen ve belirli bir süre sonra işlevselliğini yitiren malzemelerdir.

Elektronik cihazların ömrü onları nasıl kullandığımıza da bağlıdır. Herhangi bir arıza durumunda yetkili servisi arayarak profesyonel kişilerden yardım istemek cihazımızın ömrünü uzatması bakımından faydalıdır.

Epson Yedek Parça

Yedek parçalar elektronik cihazlar için herhangi bir parçaları bozulduğundan yerine koyulan orijinal parçalardır. Epson orijinal yedek parçalarını Tecpro’ dan temin edebilirsiniz. Yetkili servis satış sonrası ürününüzde herhangi bir arıza durumunda öncelikle parça kontrolü gerçekleştirir.

Servise gelen ürünlerin arızası tespit edildikten sonra arızalı parça yerine orijinal yedek parça kullanılır.  Tecpro Yetkili servisinde bulunan her yedek parça orijinaldir. Bu sebeple ürününüzün garanti süresi geçse bile arıza durumunda tamir için yetkili servise teslim etmelisiniz.

Orijinal yedek parça kullanıSüblimasyon larak tamir edilen ürünlerin ömrü uzar ve uzun süre tekrar arıza yaşanmasını önler. Epson cihazları için her türlü yedek parça yetkili servislerde hazır bekler.

Daha fazla bilgi almak için -> https://tecpro.com.tr

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu