Tiktok Takipçi Satın Al

Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Steam’e en büyük rakip olma yolunda ilerleyen Epic Games Store’da her hafta yeni bir oyun ücretsiz olmaya devam ediyor.

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store’da 100 TL değerindeki Farming Simulator 19 oyunu ücretsiz. İşte tüm detaylar. En iyi tarım simülatörü tamamen elden geçirilmiş grafikleri ve en dolu tarım deneyimiyle geri dönüyor! Modern bir çiftçi ol ve yepyeni tarım aktiviteleri, biçilecek mahsüller ve bakılacak hayvanlarla dolu tarlanı iki büyük Amerika ve Avrupa ikliminde geliştir.


Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Farming Simulator 19 simli oyunu ücretsiz veriyor.

Farming Simulator 19 kısa süreliğine ücretsiz!

Ücretsiz oyunu herkes sever, bu haberimizde de Steam fiyatı 100 TL olan Farming Simulator 19 oyunu Epic Games Store‘da tamamen ücretsiz sunuldu. Oyun hakkın bazı bilgileri verelim size. Ücretsiz olan Farming Simulator 19’u nasıl alabileceğinizi bu haberimizde bahsettik.

GIANTS Software GmbH tarafından geliştirilen Farming Simulator 19 kısa süreliğine ücretsiz oldu! Farming Simulator 19, oldukça net bir oyun: çiftçilik yapıyoruz.

Tarlalarımız, mahsüllerimiz, çeşit çeşit besi hayvanımız ve kullanabileceğimiz pek çok ekipman oyunda yer alıyor. Farming Simulator 19 bize bir çiftçinin yaşamını sanal olarak deneyimleyebilme şansı sunuyor.

Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Farming Simulator 19 sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-2100T 2,5GHz veya AMD FX-4100 3,6 GHz
  • RAM: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 veya daha iyisi (min. 2 GB VRAM, DX11 desteği)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Farming Simulator 19 ücretsiz kütüphaneye nasıl eklenir?

Epic Games Store’da 100 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz.

Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. Son olarak Epic Store Games ve diğer ücretsiz oyun haberlerini daha yakından okumak isterseniz oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! Fiyatı 100 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu