Epic Games, 1 Milyon Dolar Vereceği Etkinlik Başlattı - TeknoDiot.com

Epic Games’in Kazanan Kişiye 1 Milyon Dolar Vereceği Etkinliği Başladı

Abone Ol 

Epic Games bir milyon dolar ödül sunduğu etkinliği başlattı.

1 Nisan şakası olmadığı baştan söyleyelim ki Epic Games, uygulamasını kanıtlayabilen herkese bir milyon dolar sunuyor.  Epic Games’in kendi bünyesinde bir sosyal medya ağ platformu olduğu herkes bilmeyebilir. Epic Games’in Houseparty isimli uygulaması, bir süredir hack iddialarıyla gündemde.

Houseparty, mobil ve masaüstü uygulamaları aracılığıyla grup görüntülü sohbet etmeyi sağlayan bir sosyal ağ hizmetidir. Arkadaşlarınız çevrimiçiyken ve sohbet etmeye hazır olduğunda kullanıcı bir bildirim alır. Temelde diğer görüntülü sohbet uygulamaları gibi diyebiliriz.

Uygulama ilk olarak 2016 yılında yayınlandı ve Mart 2020’den itibaren Houseparty, ABD’nin App Store’da en çok indirilen altıncı ücretsiz uygulamalar arasındadır. Bazı kullanıcılar uygulamanın hacklendiğini söylemeye başladı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Epic Games'in Kazanan Kişiye 1 Milyon Dolar Vereceği Etkinliği Başladı

Bu yükselişin ardından Houseparty’nin hacklendiği, kullanıcıların Spotify ve Netflix gibi hesap bilgilerinin çalındığı ileri sürüldü. Ancak şirket bu olayları yalanladı. Şimdi Epic Games, uygulamasına karşı smear kampanyasını kanıtlayabilen herkese 1 milyon dolar ödül sunuyor.

Tabii etkinliğe katılmak için sadece Epic Games’in sunduğu şartları sağlamanızdır. Bu şartları sağlamanız durumunda belki 1 milyon doların sahibi olabilirsiniz. Epic Games, Houseparty uygulamasına karşı başlatılan bu karalama kampanyasını doğrulayana, 1 milyon dolar ödül vereceğini açıkladı.

Göz atın:   PUBG 12.2 Güncelleme Notları Paylaşıldı! (Yeni Harita: Taego)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu