TeknoDiot
     
     
     

Epic Games Store’dan Ardı Ardına Oyun Alırsanız, Hesabınız Kilitlenebilir

Epic Games Store'dan Ardı Ardına Oyun Alırsanız, Hesabınız Kilitlenebilir

Bedava oyunlar ve son günlerde başlattığı indirim kampanyasıyla oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Epic Games Store, bu kez tepki çeken bir haberle gündeme geldi.

Epic Games Store, yapmış olduğu indirim kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmeye başarmıştı. Piyasaya sürülmüş veya ön sipariş ile alınabilen onlarca oyuna yapılan indirim, oyuncuların mağazaya adeta akın etmesine neden olmuş ve 60 TL hatta 90TL’ye varan indirimler Türk oyunculara da ilaç gibi gelmişti.

Epic Games Store, Boivin’in arka arkaya satın aldığı beş oyun nedeniyle hesabını kilitlemiş. Mağaza yöneticilerine göre alınan bu tedbirin nedeni ise dolandırıcılık şüphesi.

Epic Games Store'dan Ardı Ardına Oyun Alırsanız, Hesabınız Kilitlenebilir

Fazla oyun alırsanız canınız yanabilir. Epic Games Store üzerinde bu sorun devam ederse gerçekten devam etmesi halinde oyuncular korkmasından dolayı üst üste olun alımlarını durdurabilirler.

Twitter hesabından şöyle bir açıklama yapmış: “Satın aldığım beş ila elli dolar fiyat aralığında olan 5 oyun sebebiyle Epic Store, dolandırıcılık şüphesiyle hesabımı kilitledi. Keşke, mağazanıza alışveriş sepeti seçeneği koymayı azıcık akıl edebilseydiniz.” açıklamalarında bulundu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Buğra Noyan

Steam Fiyatı 59 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Buğra Noyan

Ücretsiz GTA 5 Kapmanyasından Sonra GTA Online Çöktü!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.