Epic Games Store’dan Ardı Ardına Oyun Alırsanız, Hesabınız Kilitlenebilir

Bedava oyunlar ve son günlerde başlattığı indirim kampanyasıyla oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Epic Games Store, bu kez tepki çeken bir haberle gündeme geldi.

Epic Games Store, yapmış olduğu indirim kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmeye başarmıştı. Piyasaya sürülmüş veya ön sipariş ile alınabilen onlarca oyuna yapılan indirim, oyuncuların mağazaya adeta akın etmesine neden olmuş ve 60 TL hatta 90TL’ye varan indirimler Türk oyunculara da ilaç gibi gelmişti.

Epic Games Store, Boivin’in arka arkaya satın aldığı beş oyun nedeniyle hesabını kilitlemiş. Mağaza yöneticilerine göre alınan bu tedbirin nedeni ise dolandırıcılık şüphesi.

Epic Games Store'dan Ardı Ardına Oyun Alırsanız, Hesabınız Kilitlenebilir Epic Games Store

Fazla oyun alırsanız canınız yanabilir. Epic Games Store üzerinde bu sorun devam ederse gerçekten devam etmesi halinde oyuncular korkmasından dolayı üst üste olun alımlarını durdurabilirler.

Twitter hesabından şöyle bir açıklama yapmış: “Satın aldığım beş ila elli dolar fiyat aralığında olan 5 oyun sebebiyle Epic Store, dolandırıcılık şüphesiyle hesabımı kilitledi. Keşke, mağazanıza alışveriş sepeti seçeneği koymayı azıcık akıl edebilseydiniz.” açıklamalarında bulundu.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı