Tiktok Takipçi Satın Al

Epic Games Store’dan Oyunculara Müjdeli Haber!

Epic Games Store, 2020 boyunca ücretsiz oyunlar sunmaya devam edecek. Epic Games Store’un 100 milyon kullanıcısı olduğu da açıklandı.

Epic Games Store, 108 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı.  Epic Games Store, 2018’deki lansmanından bu yana oyuncuların kalplerini ve zihinlerini yakalamakta zorlanıyor.


Müşteriler üzerindeki ısrarcılığı ve Steam’in ki ne kıyasla göreceli olgunlaşması, her taraftan şikayetler gördü. Ancak sert grefti karşılığını veriyor ve platform iyi şansını hayranlarıyla paylaşıyor. 2020 boyunca haftalık ücretsiz oyun programına devam edeceğini duyurdu.

Epic Games Store'dan Oyunculara Müjdeli Haber!

Epic Games Store, bu yıl boyunca ücretsiz oyunlar sunmaya devam edecek

Epic Games’in en son istatistiklerinin gösterdiği gibi, olumlu bir şekilde gelişiyor. Epic Games Store‘un şu anda toplamda 680 milyon dolar harcayan 108 milyon PC müşterisi var. Açıkça daha cömert gelir paylaşımı ve geliştirici desteği iyi bir şekilde azaldı ve elbette münhasır salmaları da profilini yükseltmeye yardımcı oldu. Tabii, Steam’i yakalamadan önce gitmenin bir yolu var, ama bu tamamen uzak bir fikir değil.

Epic, piyasaya sürüldükten bir yıl sonra Epic Game Store için bazı yeni metriklere sahiptir . Fortnite Geliştirici artık mağaza isabet savaş royale oyun için resmi PC başlatıcı olarak iki katına kısmen yazılım 108 milyon kullanıcıya sayesinde topladığı söylüyor. Bu, Valve‘ın geçen yılın Ocak ayından itibaren 90 milyon kullanıcısı olan rakip Steam mağazasına eşit ve hatta daha büyük olduğu anlamına geliyor . (Valve henüz daha yeni bir istatistik yayınlamamıştır.)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu