Tiktok Takipçi Satın Al

Epic Games Store, 17 Gün Boyunca Ücretsiz Oyun Dağıtacak: 719 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store'un gizemli oyun olarak beklenen ücretsiz oyun, normal fiyatı 719 TL olan "Destiny 2: Legacy Collection" oldu.

Epic Games’in yılbaşına özel verdiği ilk gizemli oyun, 719 TL değerindeki Destiny 2: Legacy Collection oldu. Epic Games Store, 13 Aralık itibariyle önümüzdeki 17 gün boyunca her gün ücretsiz bir oyun dağıtacak.

Ancak, her bir ücretsiz oyun sadece 24 saat boyunca mevcut olacak ve ardından orijinal fiyatına dönecek, bu da demek oluyor ki 31 Aralık’a kadar her gün Epic’in ücretsiz oyunlar sayfasına giriş yapmanız gerekecek ve hangi oyunu kalıcı koleksiyonunuza ekleyebileceğinizi öğrenmelisiniz. Epic Games, tam 17 günlük ücretsiz oyun listesini sıkı bir şekilde saklı tutuyor, ancak etkinliğe hemen Destiny 2: Legacy Collection‘ı ücretsiz olarak dağıtarak başlıyor.


Epic Games Store, Noel dönemi boyunca toplamda 17 ücretsiz oyun dağıtacak. Bu bilgi, güvenilir sızıntı kaynağı billbil-kun tarafından paylaşıldı ve söz konusu promosyonun, Epic Games Store’un Tatil İndirimi ile birlikte bugün başlayacağını iddia ediyor. Sızıntı, gizemli hediyelerin ilkinin Destiny 2: Legacy Collection olduğunu belirtiyor.

Bungie’nin canlı servis tabanlı oyunu son zamanlarda birçok zorlukla karşı karşıya kaldı, bunlardan en az önemlisi yeni oyunculara sürekli bir başlangıç noktası sunmaktı. Legacy Collection, bunun bir kısmını hafifletmeyi amaçlıyor ve Destiny 2’nin üç büyük genişlemesini (Shadowkeep, Beyond Light ve The Witch Queen) tek bir 719 TL’lik bir satın alma işlemine dahil ederek bu konuda bir adım atmaktadır.

Ücretsiz Destiny 2: Legacy Collection’ı Kütüphaneye Ekleme

Epic Games Store, 17 Gün Boyunca Ücretsiz Oyun Dağıtacak: 719 TL'lik Oyun Ücretsiz Oldu!

  • Oyunlara buradan oyunların sayfasına giriş yapın.
  • Açılan sayfanın mavi renkli “Yükle” butonuna tıklayın.
  • Açılan sipariş sayfasında bilgileri onaylayın ve yeşil renkli “Sipariş ver” butonuna tıklayın.
  • Oyun artık Epic Games kütüphanenizde!

Bu, tüm mevcut içeriğin kapsamlı bir koleksiyonu olmasa da, bu genişlemeleri bir araya getirmek kesinlikle doğru bir yönde bir adımdır.

Geçen yıl aynı tarihler arasında (15 Aralık – 29 Aralık) Epic benzer bir promosyon düzenlemişti ve bazı öne çıkan oyunlar arasında Them’s Fightin’ Herds, Wolfenstein: The New Order, Death Stranding, Metro: Last Light Redux ve Dishonored: Definitive Edition bulunuyordu.

Bu 17 günlük ücretsiz oyun etkinliği, Epic Store’un tatil satışlarıyla aynı zamana denk geliyor. Epic Games’te birçok indirimli oyun %33 indirim sunan bu satışlar, 10 Ocak’a kadar devam edecek ve Alan Wake 2, Mortal Kombat 1 veya Assassin’s Creed Mirage gibi yeni başlıkları satın almak istiyorsanız diğer birçok avantajı da içermektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu