Tiktok Takipçi Satın Al

Epic Games, Fall Guys’ın Geliştiricisi Mediatonic’i Satın Aldı

Fall Guys'ın battle royale tacı için Fortnite'ı devireceğini düşünüyorsanız, tekrar tahmin edin.

Fall Guys: Ultimate Knockout, Haziran 2020’de E3’te duyuruldu ve bunun için yutturmaca ancak iki ay sonra yayınlanana kadar artacaktı.


Oyunun geliştiricisi Mediatonic, 2005’ten beri oyunlar yapıyor, ancak şirket Fall Guys’a kadar dünya çapında dikkate değer bir ilgi görmedi.

Battle royale oyunları son yıllarda oldukça patlama gördü ve bu en azından kısmen Fall Guys ve Fortnite arasındaki rekabetten kaynaklanıyor. Şimdi, oyunlar aynı “tarafta”.

Destansı ve Tonik Güçleri Birleştir

Salı günü, Fortnite yapımcısı Epic Games, Londra merkezli bir oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Tonic Games Group’u satın aldığını duyurdu. Tonic Games Group, Irregular Corporation, Fortitude Games ve en önemlisi Fall Guys geliştiricisi Mediatonic’in ana şirketidir.

Fall Guys hayranıysanız paniğe gerek yok. Fall Guys’ın oynanışı hiç değiştirilmiyor ve Nintendo Switch ve Xbox için sürümler hala yolda. Mediatonic, oyunu her sezon yeni içerik, özellikler, turlar ve kostümlerle genişletmeye devam edeceğini söylüyor.

Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı

Tonic Games Group kurucu ortağı ve CEO’su Dave Bailey, Epic’in aynı misyonu olduğunu iddia ediyor: “Olumlu bir imaja sahip, başkalarını güçlendiren ve zamana meydan okuyan oyunlar geliştirmek ve desteklemek.”

Diğer kurucu ortak (ve Tonic’in baş oyun sorumlusu) Paul Croft, Epic Games‘e katılmanın sadece aynı hedeflere sahip olma meselesi olmadığını ekliyor. Tonic’in Epic’in yardımıyla daha yükseklere ulaşabileceğini söylüyor.

Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı

Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı

Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı

Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı

Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı Epic Games, Fall Guys'ın Geliştiricisi Mediatonic'i Satın Aldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu