«
ENERMAX LIQMAX III AIO Sıvı İşlemci Soğutucusunu Duyurdu Donanım Haberleri

Yüksek performanslı PC donanım ürünlerinin lider tasarımcısı ve üreticisi olan ENERMAX, ENERMAX’ın ilan ettiği AIO CPU soğutucu serisinin yeni nesli LIQMAX III’ü tanıtılıyor.

Rock-solid kalitesinin yanı sıra üstün soğutma performansına sahip ödüllü öncüller gibi, LIQMAX III, ASRock, ASUS, Gigabyte ve MSI’den RGB anakartları ile senkronize edilebilir RGB aydınlatmasını destekleyen aydınlık bir Aurabelt su bloğu ile üretilmiştir. LIQMAX III hiç şüphesiz ana su soğutmalı RGB oyun kuleleri için mükemmel bir seçimdir.

Birinci sınıf Aurabelt su bloğu, parlak RGB aydınlatma sağlar; Bunun yanında, enfes su bloğu, 4pin RGB başlık (lar) ile gelen anakartlarla RGB aydınlatma senkronizasyonunu destekleyebilir (12V RGB). Kullanıcılar, tercih edilen aydınlatma stillerini RGB anakart yazılımı ile seçebilirler.

Üstün Soğutma Performansı için Gelişmiş Tasarım

LIQMAX III, ENERMAX‘ın patentli Şönt Kanal Teknolojisi (SCT) soğuk plaka tasarımı; SCT, sınır tabakasının oluşumunu önleyebilir ve sıcak plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olan soğuk plakanın içindeki sıvı akışını artırabilir. 

Ayrıca, Dual-Convex bıçak fanı, ısıyı verimli bir şekilde ele almak ve genel soğutma performansını artırmak için düşük basınçlı hava basıncı ve yüksek hacimli hava akışı oluşturabilir.

Son olarak LIQMAX III, Intel (LGA2066 / 2011-3 / 2011/1366/1156/1155/1155/1151/1150) ve AMD (AM4 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2 / FM2 + / FM2 /) CPU yuvalarını destekleyen evrensel metal montaj kitleri sunar FM1). Seri şu anda sadece 120mm radyatör boyutunda. LIQMAX III, 2019 yılının Mart ayının sonunda perakende satışa sunulacak.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *