TeknoDiot
     
     
     

ENERMAX LIQMAX III AIO Sıvı İşlemci Soğutucusunu Duyurdu

ENERMAX LIQMAX III AIO Sıvı İşlemci Soğutucusunu Duyurdu

Yüksek performanslı PC donanım ürünlerinin lider tasarımcısı ve üreticisi olan ENERMAX, ENERMAX’ın ilan ettiği AIO CPU soğutucu serisinin yeni nesli LIQMAX III’ü tanıtılıyor.

Rock-solid kalitesinin yanı sıra üstün soğutma performansına sahip ödüllü öncüller gibi, LIQMAX III, ASRock, ASUS, Gigabyte ve MSI’den RGB anakartları ile senkronize edilebilir RGB aydınlatmasını destekleyen aydınlık bir Aurabelt su bloğu ile üretilmiştir. LIQMAX III hiç şüphesiz ana su soğutmalı RGB oyun kuleleri için mükemmel bir seçimdir.

Birinci sınıf Aurabelt su bloğu, parlak RGB aydınlatma sağlar; Bunun yanında, enfes su bloğu, 4pin RGB başlık (lar) ile gelen anakartlarla RGB aydınlatma senkronizasyonunu destekleyebilir (12V RGB). Kullanıcılar, tercih edilen aydınlatma stillerini RGB anakart yazılımı ile seçebilirler.

Üstün Soğutma Performansı için Gelişmiş Tasarım

LIQMAX III, ENERMAX‘ın patentli Şönt Kanal Teknolojisi (SCT) soğuk plaka tasarımı; SCT, sınır tabakasının oluşumunu önleyebilir ve sıcak plak oluşumunu azaltmaya yardımcı olan soğuk plakanın içindeki sıvı akışını artırabilir. 

Ayrıca, Dual-Convex bıçak fanı, ısıyı verimli bir şekilde ele almak ve genel soğutma performansını artırmak için düşük basınçlı hava basıncı ve yüksek hacimli hava akışı oluşturabilir.

https://youtu.be/_4VA3PZhS68

Son olarak LIQMAX III, Intel (LGA2066 / 2011-3 / 2011/1366/1156/1155/1155/1151/1150) ve AMD (AM4 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2 / FM2 + / FM2 /) CPU yuvalarını destekleyen evrensel metal montaj kitleri sunar FM1). Seri şu anda sadece 120mm radyatör boyutunda. LIQMAX III, 2019 yılının Mart ayının sonunda perakende satışa sunulacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Logitech Yeni Mekanik Klavyelerini Tanıttı

Uğur Aydemir

SteelSeries Yeni Oyunucu Ekipmanlarını Piyasaya Sundu!

Hüseyin Ceylan

Yeni Nesil Ryzen İşlemciler Yolda!

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.