Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

Bu makalemizde sizlere ücretsiz video düzenleyebileceğiniz programları anlatıyoruz. Detaylar makalemizde…

En iyi ücretsiz video düzenleme programları günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşması ile kullanıcıların fazlasıyla ilgi odağı olmuş durumdadır. Kullanıcılar neredeyse her anlarını videoya kaydetmek istemektedirler.


Sadece gelişen teknolojiden kaynaklı değil bunu yanında sosyal medyanın yaygınlaşması ile de videolar bazı kullanıcılar için hobi bazı kullanıcılar içinde maddi gelir haline gelmiştir. Bu değişime bağlı olarak bununla birlikte sosyal hayatta video düzenleme programlarının kullanılması yaygınlaşmıştır.

Kullanıcılar ise daha öncesinde sadece Hollywood filmlerinde görebilecekleri özel efektleri, internette bulunan derslerden de faydalanarak kendi imkanları ile yapma şansına erişmiş bulunabildiklerini söylemek mümkün olacaktır.

En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

En iyi ücretsiz video düzenleme programları sıralanacak olduğunda en önemlileri ve popüler olarak bilinmesi gereken birtakım programlar vardır. Bunlara örnek olarak  Openshot verilebilmektedir bu program ile videolar kırpılabilir, videoların süreleri kısaltılabilir, watermark ilave edilebilir ve ses dosyası eklenebilmektedir. Daha sonrasında verilebilecek örnek olarak VSDC programı da popüler programlardandır.

Bu programın standart sürümü ücretlidir yalnız pro sürümünden bir miktar ücret alındığı bilinmesi gerekmektedir. Fazlasıyla yetenekli bir program olan programının efektleri, filtreleri, renk düzenleme paleti ve maskeleme araçları oldukça başarılıdır. Buna ek olarak hazırladığınız videoları direkt olarak program üzerinden sosyal ağlarda da paylaşılabilinmektedir.

Tüm bu örneklere ek olarak verilebilecek örnekler arasında Movie Maker 10 programı da dahil edilmesi gerekmektedir. Bu program kullanılarak video geçişi, metin düzenleme, başlık ekleme ve video süresi değiştirme gibi hayatı kolaylaştıran birçok işlem rahatlıkla yapılabilmektedir.

En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Programları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu