Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi Oto Ekspertiz

İkinci el araç alım satımlarında yaptırılması gereken ve çıkan yasa ile satıcıların yaptırılması zorunlu hale getirilen ekspertiz işlemleri aracın mevcut durumu, motor performansı, sahip olduğu sistemler, süspansiyon sistemleri ve kaporta durumunu tespit eden işlemler bütünüdür.

Ekspertiz işlemlerini aracınızı satarken veya araç satın alırken yaptırmanız size avantaj sağlar. Oto ekspertiz işlemlerini yaptıracağınız yerinde kaliteli olması ve teknolojik sistemlere sahip olması çok önemlidir. İzmir Bornova 2. Sanayi sitesinde yer alan, İzmir’in her noktasından kısa süre de ulaşabileceğiniz bir konuma sahip olan firmanın kullanmış olduğu teknolojik sistemlerin kalibrasyonu resmi kurumlarca yapılmıştır. İzmir oto ekspertiz firması olarak profesyonel ve noter taahhütlü olarak ekspertiz hizmeti vermektedir. Profesyonel çalışanları ve bilgisayar destekli makinaları ile aracın her noktasını inceleyen profesyonel oto ekspertiz firması olarak;

  • Dinamometre test uygulaması,
  • Elektrik elektronik kontrol testleri,
  • İç donanım aksam testleri,
  • Araç beyin incelemesi ve ECU kontrolü,
  • Motor performans testi ve ölçümü,
  • Kaporta ve boya kontrolü, boya tespiti,
  • Yanal kayma testleri ve raporlama hizmeti,
  • Süspansiyon amortisör sistem kontrolleri,
  • Fren sistemleri kontrolleri,
  • Araç geçmişi sorgulama hizmetleri veriyoruz.

Her test için ayrı bir makinanın kullanılıyor olması ve makinalarda kalibrasyon kontrollerinin periyodik olarak yapılması verilerin hatasız olarak elde edilmesini sağlıyor. Bu sayede sizlere sunduğumuz raporların hata payı sıfır olduğu için satacağınız araç gönül rahatlığı ile satabiliyor veya alabiliyorsunuz.

En İyi Oto Ekspertiz

Araç İncelemesi

Aracınızı satarken veya araç alırken yaptıracağınız ekspertiz işlemleri için sizlere birkaç ekspertiz paketi sunuyoruz. Dar kapsamlı, normal ve geniş kapsamlı olmak üzere sunmuş olduğumuz ekspertiz paketlerinden seçmiş olduğunuz paket içeriğine göre işlemler en kısa 15-20 dakika en uzun 75 dakika sürmektedir. Bu süre zarfında firmanın sizler için hazırlamış olduğu dinlenme ve bekleme alanında bekleyebiliyor, size sunulan ikramlardan yararlanabiliyor ve otomobil inceleme dergileri, haber dergileri gibi okuyabilirsiniz.

İzmir’in her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz ve ulaşım konularında alternatiflere sahip olduğunuz oto ekspertiz firması sektörde uzun yıllardır yer aldığı için profesyonel olarak sizlere ekspertiz hizmeti sunuyor. Ayrıca bünyesinde yer alan çalışanlar, ekspertiz işlemlerinde tecrübeli oldukları için araçlarınız güvenli ellerde ekspertiz işlemlerine tabi tutuluyor. Yapılan işlemlerin noter taahhütlü olması firmanın güvenilirliğini gözler önüne seriyor. Tüm araç gruplarında İzmir oto ekspertiz hizmetleri veren firma sadece ağır araçlar için ekspertiz hizmeti vermiyor. 5 ton ağırlığa sahip olan araçlara kadar tüm saraç sınıflarında oto ekspertiz hizmeti alabiliyorsunuz.

Araçların incelemesini profesyonel sistemler ile yapan ve bilgisayar destekli programlar sayesinde elde ettiği verileri grafik ve raporlar ile onaylı bir şekilde sizlere sunan oto ekspertiz firması İzmir’in her bölgesinden kolayca ulaşabileceğiniz bir adreste yer alıyor. Modern ve teknolojik bir işletme olarak misafirleri için keyifli zaman geçirecekleri bir alana sahip olan firma araç incelemesini de çok ayrıntılı bir şekilde yapıyor. Aracın her noktasını inceleyerek kronik arızalarını, aracın geçmişini, kaporta ve boya durumunun yanı sıra motor performans durumunu sizlere sunan firma noter taahhütlü işlem yapıyor. Bu nedenle satın alacağınız aracı veya satacağınız aracınızı gönül rahatlığı ile getirebilir, aracınız ile ilgili tüm bilgileri onaylı bir rapor halinde alabiliyorsunuz. Bu rapor satış sonrasında olası arızalar konusunda sizleri koruma altına alırken araç alacak kişilere de sorunlu ve arızalı araç satılmasının önüne geçiyor. İzmir bölgesinde yer alan ve herkesin kolay bir şekilde ulaşabildiği profesyonel oto ekspertiz firması 5 tona kadar her araç türü için ekspertiz işlemleri yapmaktadır.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu