Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi Metin2 PvP Serverlar

Dünyada halen milyonlarca oyuncusu bulunan Metin2 için birçok kişi PvP serverlar aramaktadır.


Tabii Metin2 server arasında oyuncular tarafında en popüleri emek serverler. Emek serverların yanı sıra PvP serverlar sunabiliyorlar, birçok oyuncuda emek vermek verine sadece PvP servera girip daha çok zevkine oynamak isteyebiliyorlar.

Birçok oyuncu metin2 pvp serverları diğer bir ismi ise wslik serverları oynuyorlar. Diğer yandan emek harcayıp ciddi bir oyun oynamak isteyen oyuncular tarafından da çokça tercih edilmektedir.

Metin2 PvP ve Emek Server

Ek olarak editli serverlar ve editsiz serverlar da bulunmakta. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse Metin2 pvp oynamak isteyen herkes kendine göre bir server bulabiliyor rahatlıkla.

İlgili Makaleler

Ancak bazı oyuncular çok seçici olabiliyorlar bundan dolayı da yeni metin2 pvp serverler arayışına giriyorlar. Oyuncuların isteğine göre açılmış yüzlerce server bulunuyor. Emek serverlar genel olarak oyuncuların en çok olduğu uğraşlarını sergileyerek karakterini güçlendirdiği serverlardır.

Şimdi gelelim neden farklı serverda oynamanın gerektiğinin. Evet birçok oyuncu orijinal oyundan daha çok farklı serverlarda oyuna başlayıp, devam etmekte. Peki bu farklı serverların orjinal oyundan farkı nedir? En önemli özelliklerden birisi level atlama kolaylığıdır. Bunu bilen oyuncular da özel serverlarda oyununu oynamayı özen gösteriyorlar.

En İyi Metin2 PvP Serverlar

Metin2 pvp server her oyuncu açabilir ancak asıl olay açıldıktan sonra başlıyor. Server yönetmesi gerçekten zordur. Yöneticiye burada çok iş düşüyor. En basit, oyuncuların oyun içi şikayetleri, sorunlarına çözüm bulmak zaman alan bir durumdur. Serverlara girmeden önce oyuncunun dikkat edeceği hususlardan biri de bu işin altından herkes kalkamaz bu yüzden serverı açan kişinin profesyonel olup olmadığına dikkat etmelidir.

Metin2 pvp serverin kurulma amacına gelecek olursak eğer, gerçek Metin2 ile aynı, fakat oyunu daha kolay şekilde oynayabiliyorsunuz. Sürekli aynı seviyede kalmak yerine daha hızlı şekilde level alıp yeni maceralara katılabiliyorsunuz. Bu arada ükemizdeki Metin2 oyuncularının geneli gerçek Metin2’ye en çok yakın olan emek serverlarını tercih ediyorlar.

Standart bir Metin2 sunucularına baktığımız zaman 30 adet server bulunurken, Metin2 pvp serverlerde ise tek sunucu olabiliyor. Oyuncu sayısı diğer oyunlara göre daha düşük olduğu zaman pazardaki item yani eşyaların fiyatları daha makul seviyede olacaktır. Tüm oyuncular istediği itemi alıp rekabetin içine dalacaktır.

Metin2 Hakkında

Metin2, çok oyunculu online istemci MMORPG rol yapma oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir Entertainment şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu