Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi iPhone 11 Kılıfları

iPhone 11, 20 Eylül’de mağazalara yerlerini alacak ve o gün kadar ön siparişler almaya devam edecek.

iPhone 11, düşük fiyat etiketi ve daha pahalı iPhone 11 Pro ile neredeyse aynı deneyimi sunması nedeniyle birçok insanın dikkatini çekiyor. Yani bir iPhone 11 sipariş ediyorsanız, işte satın alabileceğiniz en iyi durumların bir listesi.


Apple’ın iPhone 11’deki en güçlü camı kullandığı iddiasına bakılmaksızın, iPhone 11 ile birlikte bir kılıf kullanmanız önemle tavsiye edilir. Kötü bir düşme durumunda kırılmalara önlem olarak.

En İyi iPhone 11 Kılıfları

Totallee

Net, buzlu veya sağlam yüzeyli ultra ince bir kılıf arıyorsanız, Totallee yedi farklı model sunar.

En İyi iPhone 11 Kılıfları

İlgili Makaleler

Spigen

Spigen, iPhone için en iyi üçüncü taraf kılıflarını sunar ve çok çeşitli seçenekler yer almakta. İnce Fit Classic’ten Silikon’a, Sert Zırh kılıfları ve Sıvı Kristal kılıfları mevcut.

En İyi iPhone 11 Kılıfları

Ringke

Bir dizi minimalist ince profil görünümlü kılıf sunarlar. İPhone 11 – Air, ONYX ve Air-S ve Fusion için dört tip kılıf mevcuttur.

En İyi iPhone 11 Kılıfları

Ped ve Quill

iPhone’unuz için lüks deri kılıfları tercih ederseniz, Pad & Quill deri kılıflarını seveceksiniz. Kartlık konumu da dikkat çekiyor.

En İyi iPhone 11 Kılıfları

Olixar

Çok yönlü koruma arıyorsanız, sağlam kullanımlara karşı bol miktarda koruma sağlayan Delta Armor kasalarını denemenizi öneririz.

En İyi iPhone 11 Kılıfları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu