Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi Bilgisayar Markaları #1

Bilgisayar markalarının sayısı her geçen gün arttıkça sektörde yer edinmiş markalar ise aralarında amansız bir rekabete sahne oluşturmaktadır.

Üretilen her model çeşitli bütçelere hitap etmesi, yeni teknolojilerin kullanılması gibi seçenekler öne çıktığında bu sene kötü bir ürün üreten marka ertesi sene en iyi bilgisayarı üretebilmektedir. Bu nedenle her seneye göre en iyi bilgisayar markaları değişkenlik göstermektedir. Bu yazımızda 2018 yılında en iyi bilgisayar markaları sıralamasını yazarak sizde almak istediğiniz bilgisayarlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

LENOVO


Listenin birinci sırasında 2017 yılında olduğu gibi Lenovo yer alıyor. Dayanıklı ürünü, uygun fiyat, üstün özellikler, tasarım derken kullanıcılar tarafından 100 üzerinden 86 puanla birinciliği elde etti.

HP

Aslında beni şaşırtmadı desem yalan olur. Son kullanımlarımda oldukça kötü bir performans sergileyen HP belli ki yıllar içerisinde hatalarından ders alarak kullanıcıların en çok beğendiği ve teknik incelemeler sonucunda en iyi ikinci bilgisayar markası olmayı başarmış. Kullanıcılar 100 üzerinden 85 puan vererek Lenovo’ya bir mesaj gönderiyor gibiler.

ACER

İlk aldığım diz üstü bilgisayarın markası ACER idi. Mevcut çalışma şartlarımı karşılıyor olmasına rağmen daha yüksek özellikli bir bilgisayar tercih etsem de kullandığım en sağlam bilgisayardı. Hiç şüphesiz teknik incelemeler ve diğer kullanıcılarda öyle düşünmüş olacak ki 81 puanla listenin 3. Sırasına Acer markasını layık görmüş.

ASUS

Oyun bilgisayarları, iş bilgisayarları, bütçe dostu bilgisayarları, çeşitli bilgisayar araçları ile sektöründe oldukça iddialı olan ASUS listeye 4.sıradan giriş yaparak tasarımı sayesinde 80 puan almış.

MICROSOFT

Evet! Listenin sürprizi Microsoft oluyor. Ben Apple beklerken ürettiği bilgisayarlara gerekli özeni göstermeyen yüksek fiyatı ve tasarımda değişikliğe gitmemesi yerini Microsoft’un almasına neden olmuş. Çok az sayıda bilgisayarı bulunsa da üretilen bilgisayarların her alanda birinci sınıf kalitede olması listenin 5.sırasında yer almasına neden oldu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu