Tiktok Takipçi Satın Al

eFootball PES 2020 İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı!

eFootball PES 2020 adıyla 10 Eylül tarihinde piyasaya çıkış yapmıştı. eFootball PES 2020 için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Oyun haberleriyle tekrar tekrar karşınızdayız. Bu sefer futbol oyunlarının hayranlarına bir haberimiz var. Özellikle PES oyunlarını seviyorsanız PES 2020 yeni güncellemesi sizlerle.


Konami, geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürdüğü eFootball PES 2020 oyunu için 3.0 kodlu büyük güncelleme paketini yayınladı. Güncelleme paketi, futbolcuların yüzlerinde ve stadyumlarda büyük değişiklikler ve ülkelerin formalarında da yeni güncellemeler getiriyor.

Konami’nin eFootball PES 2020 için yayınladığı “3.0” kodlu güncelleme paketi, oyundaki pek çok futbolcunun yüzünü yeniden tasarlıyor. Böylelikle oyunseverler, artık daha gerçekçi futbolcu yüzleri ile karşılaşacaklar. Ayrıca bu güncelleme paketi, futbolcuların yüzlerindeki detay ve ayrıntıları da daha iyi sunuyor. Tüm bunlara ek olarak oyundaki 30’dan fazla yıldız futbolcunun yüzü, bu güncellemeyle birlikte ultra detaylı hale getirildi.

eFootball PES 2020 İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı!

eFootball PES 2020, 3.0 güncellemesi

Daha fazla ayrıntıya sahip olan eFootball PES 2020 Data Pack 3.0, birçok yeni oyuncu yüzü ekleyerek gerçekçi ve son derece ayrıntılı güncellemeler ile 30’un üzerinde yıldız sunar. Ayrıca, Cicero Pompeu de Toldeo (São Paulo), Eski Trafford (Manchester United) ve Allianz Stadyumu (Juventus FC) ile ilgili iyileştirmeler dahil olmak üzere birçok stadyum güncellemesi getiriyor. Sadece bu değil, Arena do Grêmio’yu da ekliyor.

Güncelleme 3.0’da ayrıca gerçekçi ve oldukça ayrıntılı güncellemeler ile 30’un üzerinde yıldız sağlayan birçok yeni oyuncu yüzü de var. Dahası, Ulusal üniformalara güncellemeler getiriyor. Örneğin, Almanya, İspanya, Japonya, Kuzey İrlanda, Galler, Belçika ve İskoçya, yeni Adidas ilk takım kitlerini aldı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu