Tiktok Takipçi Satın Al

EA Access Müthiş Fiyatıyla Yakında Steam’e Geliyor!

Electronic Arts ve Valve anlaştı! Steam’de EA Access sayfası yayına girdi, çok yakında abonelik sistemi devrede!

EA Access, Electronic Arts şirketinin oyunlarının aylık abonelikle oynanabildiği bir sistemdir. EA oyunlarını oynamak isteyen oyuncular için hem hesaplı, hem de kullanışlıdır. Gazete, dergi sistemi gibi düşünebilirsiniz. Sisteme oyunlar çıktıkça yenileri ekleniyor ve siz sisteme ne kadar süre üyeyseniz o kadar kullanabiliyorsunuz. Günümüzde AAA oyunlar için 200-300₺ istendiği için çok hesaplı bir sistem olduğu ortada.

EA Access Oyunculara Neler Sunuyor?


Önemli özelliklerinden bir tanesi Electronic Arts yeni çıkacak oyunlarından bazılarını oyun yayınlanmadan önce 10 saate varan süreyle deneyimlemenize imkan veriyor. Özel görev ödülleri, üyelere özel içerikler, beta erişimlerine katılabiliyorsunuz. Sezon indirimleri, Points paketleri ve DLC’ler gibi tüm dijital EA alımlarınıza %10 indirim de üyelerin bir diğer avantajı.

EA Access Müthiş Fiyatıyla Yakında Steam'e Geliyor!

EA Access Steam’de Ne Zaman Erişilebilir Olacak?

Henüz kesin bir bilgi verilmezken dün yayına açılan sayfada çok yakında ibaresi verilmiş. Erişime açılır açılmaz haber almak için bu adrese tıklayarak “Takip Et” butonuna tıklayabilirsiniz.

Peki, Abonelik Fiyatları Ne Kadar?

Gelelim asıl olaya arkadaşlar, artık kim burada Türkiye’ye kıyak geçti bilmiyorum ama bu kurla gerçekten iyi fiyatlarda anlaşma yapılmış. İşte fiyatlar:

  • Aylık Abonelik: 12₺
  • Yıllık Abonelik: 65₺

Bu fiyatlarda yıllık abonelik almayacak bir Türk EA oyunları seven insan ben tanımıyorum şahsen, bomba gibi fiyatlar olmuş.

EA Access Müthiş Fiyatıyla Yakında Steam'e Geliyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu