Tiktok Takipçi Satın Al

E-Ticaret Sitesi İçin Neden Opencart Kullanmalıyız?

Dünyada e-ticaret altyapılarında en çok kullanılan hizmet Opencart olarak kabul ediliyor. Opencart işini internet ortamına taşımak ve e-ticaret yapmak isteyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir e-ticaret platformudur. Açık kaynak kodlu olması sebebiyle geliştirmelere açıktır.

OpenCart özellikleri nelerdir?

Birbirinden farklı pek çok özelliğe sahip olan OpenCart’ı en popüler yapan özelliklere örnek vermek gerekirse OpenCart kargo entegrasyonları ve kolay kullanım imkanı sunan admin paneli söylenebilir. Muhasebe, fatura ve pazaryeri entegrasyonları ile tam anlamıyla üst düze bir e-ticaret deneyimi sunar.


1000 den fazla tema ve modül sayesinde istenilen tüm geliştirmelere olanak tanır. E-ticaretin hiç durmadan geliştiğini hesaba katarsak teknolojiden ve ilerlemeden geri kalmak istemeyen işletmeler açık kaynak kodlu alt yapıya sahip olan OpenCart’ı tercih etmektedirler.

OpenCart’ın en popüler teması hangisidir?

Bir çok geliştirici günümüzde farklı temalar üzerinde geliştirmeler yapmaktadır. OpenCart kullanım açısından kolay bir alt yapı olmakla beraber geliştirme konusunda da bir hayli fazla kaynak barındırmaktadır.

OpenCart geliştiricileri çoğunlukla kolay düzenlenebilir olması ve güzel tasarımları olduğu için Journal 3 temasını kullanmaktadır. OpenCart, Wordpress gibi sürekli güncelleme alan bir alt yapı olmadığı için kurulan bir web site 10 seneye yakın süre kullanılabilmektedir.

E-Ticaret Sitesi İçin Neden Opencart Kullanmalıyız?

Türkiye’de OpenCart alt yapısı ile hizmet veren firmalar hangileridir?

Türkiye’de hizmet veren Eticdo OpenCart hakkında geniş çaplı bir hizmet sunmaktadır. OpenCart modülleri, OpenCart temaları gibi kategoriler müşterilerine hizmet veren Eticdo aynı zamanda OpenCart e-ticaret paketleri ile kobilerin önünde ki ilk engel olan e-ticaret sitelerinin çözümünü sunmaktadır.

Eticdo, sektörde deneyim kazanmış profesyonel ekibiyle Google SEO, Google Ads ve Wordpress hizmetlerini de danışanlarına sağlamaktadır. Her geçen gün emin adımlarla büyümekte olan bu şirket bünyesinde grafik tasarım uzmanı, pazarlama uzmanı, SEO uzmanı ve yazılımcılar barındırmaktadır.

Eticdo e-ticaret paketlerinde müşterilerine tam kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Hizmetten yararlanan müşterilere sıfırdan en üst düzeye e-ticaret deneyimi sunulmakla birlikte, site yapım aşamasından bitime kadar SEO dostu bir alt yapı yol haritası ile dizayn ediliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu