Tiktok Takipçi Satın Al

E Ticaret Sitemde Ne Satabilirim? E Ticaret Sitesi için Ürün Bulmak

E ticaret sitesi açmak istiyor ya da e ticarette ne satabilirim diyorsanız, doğru yerdesiniz. Kar marşı yüksek ürün listesini sizler için paylaştık.

Online ticaret yeni bir iş fikri olarak her geçen gün pek çok kişi tarafından benimsenmektedir. Ancak kendi ürününü imal etmeyen girişimciler, e ticarette ne satabilirim sorusunu sık sık sormakta ve araştırma yapmaktadır. İnternetten satabileceğiniz çok sayıda ürün bulunuyor. İnternette en çok satılan ve kar marjı yüksek olan bazı ürünler şu şekilde sıralanabilir;

 1. Mutfak araç gereçleri
 2. Masa ve sandalyeler
 3. Ofis sandalyeleri
 4. Cilt bakım ürünleri
 5. Hobi ürünleri
 6. Evcil Hayvan Ürünleri
 7. Deniz Malzemeleri

E ticarete adım atmak istiyorsanız ve e ticaret ne satabilirim diyorsanız, yukarıda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. İş fikrinizi henüz yolun başındayken doğru bir şekilde belirlemeniz, sektöre daha sağlam adımlarla girmenizi sağlayacaktır.

Mutfak Araç Gereçleri


Yaşam alanlarında tabak, çatal, blender, tencere ve benzeri ürünler yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Doğal olarak e-Ticaret sitelerinde de yoğun olarak satılmakta, sürekli arz ve talep oranı artmaktadır.

Çünkü kaza sonucu kırıldığında yeniden alınan ya da yeni kurulan evlerde ilk alınması gerekenler arasında bulunan bu ürünler, bir evin olmazsa olmazları arasındadır. Dolayısıyla e ticaret ne satabilirim diyorsanız mutfak araçlarını düşünebilirsiniz. Kaliteli, paslanmaz ve dayanıklı ürünler sunarsanız sektörde yoğun bir şekilde tercih edilen markalardan bir tanesi olabilirsiniz.

Masa ve Sandalyeler

Masa ve sandalyeler hem yaşam alanlarında hem de özel etkinliklerde, ofislerde ve çeşitli kurumlarda kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. İnsanlar masa ve sandalye satın almak için online ortamları sık sık tercih etmekte ve satın almaktadır. Bu bakımdan internet üzerinden ne satabileceğinizi düşünüyorsanız, masa ve sandalye satış fikrini de değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli, farklı model ve renklerde masa ve sandalyeler satmanız hem rakiplerinizden ayrılmanızı hem de daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca ürünleriniz kaliteli olursa daha fazla kişi tarafından tercih edilebilirsiniz. Böylece satışlarınızı da arttırabilirsiniz.

Ofis Sandalyeleri

Her yıl yüzlerce ofis açılmakta ve ofis malzemelerine sürekli olarak ihtiyaç duyulmakta. Doğal olarak ofis sandalyeleri yoğun ilgi görmekte. Eğer e ticarette ne satabilirim diyorsanız, ofis sandalyelerini değerlendirebilirsiniz.

Konforlu, uzun süre kullanılabilecek birinci sınıf ürünlerin satışını yaparsanız, sektörde sık sık tercih edilen bir marka olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz.

Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakım ürünleri insanların daha genç ve güzel görünmelerine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle günümüzde yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Eğer e ticaret ne satabilirim diyorsanız, cilt bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Cilt bakımı için;

 1. Güneş kremleri,
 2. Yaşlanma karşıtı ürünleri
 3. Sivilce ve akne önleyici ürünler,
 4. El ve vücut losyonları,
 5. Yüz temizleme jelleri,
 6. Nemlendiriciler,
 7. Saç bakım ürünleri
 8. Bakım serumları,

Gibi ürünler satılabilir. Kaliteli ve etkili ürünlerin satışını yapmanız, sadık müşteri kitlesi edinmenizde etkin rol oynar. Ayrıca farklı cilt türlerine uygun seçenekleriniz olursa daha fazla satış imkanına sahip olursunuz. Bunun dışında,

 1. Parfüm ve deodorant,
 2. Roll-on,
 3. Yüz temizleyici,
 4. Şampuan ve duş jeli,
 5. Tıraş malzemeleri,
 6. Ağda malzemeleri ve daha pek çok seçenek de sunabilirsiniz.

E ticarette ne satabilirim diyorsanız ve popüler ürünler arıyorsanız, tüm bunları da seçenekleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.

E Ticaret Sitemde Ne Satabilirim? E Ticaret Sitesi için Ürün Bulmak

Hobi Ürünleri

Her insanın ayrı bir hobisi ve sevdiği aktivite bulunmaktadır. Bu bakımdan birçok kişi daha iyi vakit geçirmek ve hobileriyle uğraşmak için genellikle internetten alışveriş yapmakta ve sipariş vermektedir. Hobi ürünleri geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

İnternette en çok satılan hobi ürünleri şu şekilde sıralanabilir;

 1. Kitaplar
 2. Kutu oyunları
 3. Yapboz bulmacalar
 4. Oyuncaklar
 5. Müzik enstrümanları
 6. Bilgisayar ve konsol oyunları
 7. Boyama setleri

Bunlara ek olarak farklı hobi ürünlerini de değerlendirebilirsiniz. Eğer e ticarette ne satabilirim diyorsanız, verdiğimiz örnekleri inceleyebilir ve karar verebilirsiniz.

Evcil Hayvan Ürünleri

Günümüzde pek çok kişi evcil hayvan beslemekte. Bu bakımdan evcil hayvan ürünleri de birçok kişi tarafından yaygın bir şekilde kullanılmakta. Mamalar, kıyafetler, yataklar, kumlar ve daha birçok seçenek e-Ticarette satılabilecek ürünler arasında yer almaktadır.

Deniz Malzemeleri

Bahar ve yaz aylarının gelmesi ile insanların aklına deniz, kum ve güneş gelmekte. Bu bakımdan e ticarette ne satabilirim diyorsanız deniz malzemelerini de düşünebilirsiniz.

İnsanlara güneş losyonları, deniz topu gibi eğlence ürünleri, havlu ve daha pek çok ürünü sunabilirsiniz. Eğer müşterilerinize kaliteli, birinci sınıf ve uzun süre kullanabilecekleri ürünler sunarsanız her yaz yaklaştığında satışlarınızı gözle görünür oranda artış olacaktır. Her yaştan kadın ve erkeklere yönelik ürün sunabileceğiniz için hedef kitleniz de oldukça geniş olacaktır.

Dolayısıyla e ticarete başlamak isteyen bir girişimciyseniz ve e ticarette ne satabilirim diyorsanız, tüm bunları inceleyerek bir karar verebilirsiniz. Eğer farklı fikirleriniz varsa bunları da ayrı bir şekilde inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

Ideasoft ile Sektörünüze Uygun Altyapılar

Ideasoft tüm sektörlerle uyumlu, gelişmiş özelliklere ve modüllere sahip altyapı paketleri sunmaktadır. Sektörünüzü belirledikten sonra profesyonel şekilde satış yapmaya başlamak için Ideasoft hazır e-Ticaret paketlerini inceleyebilir, avantajlı fiyatlarla e-Ticarete başlayabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu