Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2, Techland tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan yaklaşan bir hayatta kalma korku aksiyon rol yapma oyunudur.

Dying Light 2 ne zaman piyasaya çıkacak sorusunun henüz net bir cevabı yok. Oyun E3 2019’da tanıtılmıştı. O günden bugüne dek firmadan henüz bir açıklama yapılmamıştı.

Dying Light 2 fiyat konusunda da oyuncuları biraz üzebilir. Fragmana ve oynanış videosuna baktığımızda çok kaliteli bir oyunun bizi beklediğini söylenebilir. Henüz Dying Light 2 sistem gereksinimleri resmi olarak açıklanmasa da muhtemel sistem gereksinimlerine bu haberimizde ulaşabilrsiniz.

Dying Light 2 oyunu hakkında;

İnsanlık virüse karşı verdiği savaşı kaybedeli 15 yıl oldu. Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi, modern karanlık çağda acımasız ve hastalıklı bir dünyada varoluş mücadelesi veriyor. Gün içinde eşkıyalar, farklı gruplar ve açlıktan kırılan afetzedeler sokaklarda hurda avına çıkıyor, bazen gerekirse şiddet kullanarak bulduklarını başkalarının elinden alıyor. Geceleriyse marazlılar sarıyor her yanı. Yaşayanları avlamak için saklandıkları o karanlık yerlerden çıkıyorlar.

Adın Aiden Caldwell. Marazlı bir afetzedesin. Sıra dışı çevikliğin ve vahşi dövüş becerilerin, seni bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve kıymetli bir varlık haline getiriyor. Başkalarının başaramadığı şeyleri başarıyorsun. Kimsenin cesaret edemediği yerlere giriyorsun. Eşsiz yeteneklerinle, bu çürüyen metropolde değişimi sağlamak senin elinde.

Dying Light hayranları için DLC’ler hiç de yabancı değil. Techland yetkilileri de daha oyun piyasaya çıkmadan, DLC çalışmalarına başladıklarını doğruladı.  DLC için 4 yıllık bir içerik planı yapılıyor. Yani oyuncular oyunu satın aldıktan sonra dört yıl boyunca daha ek görevler veya hikayeler satın alabilecekler.

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 sistem gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • RAM: 8 GB
  • İşlemci: Intel Core i3-4160 3,6 GHz / AMD FX-6300
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 390 veya NVIDIA GeForce GTX 970 4GB
  • Depolama: 65 GB
Göz atın:   Tower Unite Sistem Gereksinimleri

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • RAM: 16 GB
  • İşlemci: Intel Core i7-4790K 4-Core 4,0 GHz / AMD FX-9590
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5600 XT 6GB veya NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB
  • Depolama: 65 GB

Dying Light 2 videosu

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu