Tiktok Takipçi Satın Al

Dragonflight’ta Ejderha Kavmi Zaman Çatlakları Çıktı

Azeroth’un şampiyonları Aberrus’un canavarlarıyla mücadele edip Pullu Komutan Sarkareth’i mağlup ederken zaman yolları akış hâlinde: Bronz Ejderha Kavminin bir sureti olan Nozdormu, son saatlerinin yaklaştığını hissediyor. En yeni Ejderha Kavmi güncellemesi Zaman Çatlakları (10.1.5)  çıktı! Bu güncelleme ile oyuncular, zaman yollarında neler olup bittiği hakkında daha fazla bilgi edinip Nozdormu’yu yazılı kaderinden kurtarmaya çalışırken cesur bronz ejderha Chromie ile zamanda bir maceraya çıkacak.

Dragonflight’ta Ejderha Kavmi Zaman Çatlakları Çıktı


Zaman Çatlakları bir dolu özellikle birlikte geliyor:

 • YENİ SINIF UZMANLIĞI: Büyüme Uyandırıcısı
  1. Yeni hasara yönelik Uyandırıcı uzmanlığı geldi! Büyüme Uyandırıcıları, savaşta verdikleri hasarla kazandıkları çeşitli güçlendirmeleri kullanarak savaş alanındaki müttefiklerine yardım etmek amacıyla Bronz Ejderha Kavmi güçlerine ve yeni kazanılmış Kara Ejderha Kavmi güçlerini kullanır, bu da Büyüme Uyandırıcısı uzmanlığını WoW’un ilk “destek” uzmanlığı yapar.
 • YENİ MEGA ZİNDAN: Sonsuzluğun Şafağı
  1. Bronz ejderhaların ezelî düşmanı Sonsuz Ejderha Kavmi, Zaman Sureti Nozdormu’nun Murozond’a dönüşümünü tetikleyerek nihai hedeflerine ulaşmak için çok çaba verdi. Sekiz patron içeren ve yalnızca Mythic zorluğuna sahip özel bu zindanda oyuncular, Sonsuz Ejderha Kavmi’nin başarılı olmasını engellemek için savaşıp ilk defa her şeyin hesabını yapmış olan Iridikron’la yüzleşirken zamanın ötesine götürülecekler.
 • YENİ GÜNLÜK AKTİVİTELER: Zaman Yarıkları ve Whelp Bakım Merkezi
  1. Zaman Yarıkları, oyuncuların alternatif yetişme ekipmanı, binekler, transmog’lar, yoldaşlar ve dahası da dâhil destansı ödüller kazanmak için diğer zaman dilimlerinden işgalci düşmanları savuşturması gereken Thaldraszus’ta ortaya çıkacak.
  2. Whelp Bakım Merkezi oyuncuların Valdrakken’deki yavru whelp bakımevine yardım etmesine imkan tanır. Ejderha biniciliği dâhil çeşitli aktivitelerle farklı whelp’leri yetiştirebilir ve koleksiyonuna eklemek için daha çok yoldaş kazanabilirsin.
 • YENİ SINIF GENİŞLETME PAKETİ: Şerbazlar
  1. Şerbaz sınıfı; Gece Elfleri, Draenei, Pandaren ve Tauren dâhil olmak üzere tüm Dracthyr dışındaki ırklara açılacak.
 • SINIF DENGESİ VE AYARLAMASI
  1. Tüm güncellemelerde olduğu gibi yine sınıflar arasında bir denge ve ayarlama turu yapacağız.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu