Tiktok Takipçi Satın Al

Dragon Age’in Yeni Oyununda İsim Değişikliğine Gidildi

Dragon Age: The Veilguard, gelecek hafta yayınlanacak olan oynanış fragmanıyla birlikte oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

BioWare’in Dragon Age Genel Müdürü ve Baş Yapımcısı Gary McKay, bir blog yazısı yayınlayarak yeni bir isme sahip olan bir sonraki Dragon Age oyunuyla ilgili yeni haberler paylaştı.

Yayları neredeyse geldi ve bize vaat ettiğimiz gibi, büyük sürprizimiz hakkında güncelleme yapmaya hazırız. 11 Haziran Salı günü, bir sonraki Dragon Age oyununun oynanışının resmi ilk bakışını sunmak için dünya genelini davet etmek istiyoruz!


Dragon Age: Inquisition’dan sonra stüdyo, bir sonraki Dragon Age’in nasıl olabileceğini belirlemek için çeşitli oynanış kavramlarını keşfetmek, test etmek ve doğrulamak için inanılmaz bir fırsat elde etti. Her şeyi masaya yatırdık ve bu hatta çok oyunculu bir konsepti de içeriyordu. Deneyimlediğimiz ve aşamalı olarak öğrendiğimiz birçok şey oldu. Bu çalışma ve EA’dan gelen destek bize inanılmaz derecede etkileyici bir tek oyunculu oyun oluşturma odaklanmamıza yardımcı oldu, sizden bekleyebileceğiniz tüm seçenekler, karakterler ve dünya oluşturmayla birlikte.

BioWare’de, sizi olayların, çatışmaların ve arkadaşlıkların dünyalarına, her şeyin merkezinde olduğunuz yerlere götürüyoruz. Franchise’ımızın hayranları olarak bildiğiniz gibi, her Dragon Age oyunu yeni başlı başına bir hikaye sundu. Thedas dünyasında geçen bu hikayeler, her zaman sizi yeni bir çatışmanın içine sokarak epik mekanları ve tehditleri keşfeder. Her oyun aynı zamanda kendi kahramanınızı – Warden, Hawke, The Inquisitor – tanıttı. Yeni oyunla bunların hepsini ve daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Ve tabii ki, benzersiz kahramanınız gibi, muhteşem bir arkadaşlar kadrosu olmadan bir Dragon Age oyunu olmaz değil mi?

Sizin arkadaşlarınızdan oluşan yedi benzersiz karakterin her biri, ilişkilerinizi etkileyecek derin ve etkileyici hikayelere sahip olacak. Bu unutulmaz kahraman ekibini, dünyaya saldırılan korkunç yeni bir tehditle başa çıkarken birleştireceksiniz. Elbette, Korkunç Kurt bu hikayede hala önemli bir rol oynuyor, ancak siz ve arkadaşlarınız düşmanlarınız değil bu yeni deneyimin kalbi.

Bu oyunun ne hakkında olduğunu yakalamak için, orijinal adı yeni kahramanlarımızın gücünü yeterince göstermediğinden adını değiştirdik.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu