Tiktok Takipçi Satın Al

Doğru Zamanda Doğru Yatırım

Üniversite öğrencilerinden oluşan uzman kadrosu ile 2018 yılında hizmet vermeye başlayan Koinfinans, sizlere kripto para ve Bitcoin ile ilgili en güncel haberleri veriyor.

Türkiye’de ve dünyada Bitcoin, Litecoin, Ripple ve Ethereum gibi paralar hakkında tüm gelişmeleri yakından takip ederek, siz değerli ziyaretçileri için Türkçe olarak yayınlıyorlar.


Koinfinans ve ekibinin yatırımcılara sağladığı yararlar bunlar ile sınır değil. Bu muhteşem ekip sizler için analiz yaparak, en doğru şekilde yatırım yapmanıza yardım ediyorlar. Ayrıca Bitcoin, Litecoin, Ripple ve Ethereum konularında uzman olmak isteyen herkese destek veriyorlar. Koinfinans’ın web sayfasından bu konular hakkında internette en çok sorulan soruların cevaplarını bulabiliyorsunuz.

Paylaşılan Bitcoin haberleri sektörde ses getirerek, oluşturulan tablolar ile takipçilerin yoğun ilgisini görüyor. Ayrıca Koinfinans, kripto para haberleri paylaşarak yatırım yapanları anlık uyarıyor. Böylece daha doğru yatırımlar yapmanızı sağlıyor.

Doğru Zamanda Doğru Yatırım

Koinfinans’ın Hedefleri

  • Kripto para ve hakkında merak edilen tüm gerçekleri anlık olarak sizlere sunabilmek,
  • Bitcoin ve kripto para alanlarında yatım yapanları bilgilendirebilmek,
  • Türkiye’de Bitcoin, Blockchain ve kripto para kullanan tüm sunucuları bir araya toplayabilmek,
  • Bitcoin, Blockchain ve kripto para hakkındaki bütün soruları cevaplayabilmek,
  • Bitcoin, Blockchain ve kripto paranın gelecekte nasıl olacağını tahmin edebilmek şirketin hedefleri arasındadır.

Bitcoin Nedir?

Satoshi Nakamoto adlı yazılımcı 2008 yılında elektronik ödeme sistemi olarak Bitcoin’i önermiştir. Yazılımcının amacı, güvenli bir ortamda merkezi otoriteye bağımlı olmadan değişim aracı yaratmaktır. Bitcoin’i kullanmak için hem ödenen hem de ödeyen tarafında aynı sistemi kullanması gerekir. Bitcoin, kısacası dijital paradır. Euro, dolar, sterlin vb. gibi sınırsız bir arzı yoktur. Bankaları kullanan para sahipleri Bitcoin çevirimleri için masrafları karşılamayı göze alıyorlar.

Kripto Para Nedir?

Kripto para da Bitcoin, Ripple, Litecoin gibi bir dijital paralara verilen isimdir. Bitcoin’in merkezi otoritesi yoktur, fakat güvenlik şifrelemesi vardır. Kripto para, merkezi hükümetler tarafından destek verilen geleneksel para birimleri için bir alternatif olmaktadır. Bu para birimleri ile kendi aralarında dönüşüm sağlanabilmektedir. Dijital para hırsızlığı ve siber suçlar için yaygın yerlerden biridir.

Blockchain Nedir?

2008 yılında ortaya çıkan eşler arası dağıtıcı bir sanal para sistemidir. Bitcoin tamamen Blockchain ürünüdür. Bu sistem güvenilmeyen kişilerle güvenli veri paylaşmadır. Sistemde dağıtılan veriler aynı zamanda başka bir ortamda saklanamaz. Blockchain, telefon, bilgisayar ya da tablet üzerinden kurulabilir. Kurulan her cihaza düğüm denir. Her düğüm ve IP kodları farklıdır.

Blockchain, nakliye, sağlık ve enerji sektörlerinde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Son günlerde de finansal hizmetlerde kullanımlar artmıştır. Dünya Bankası’ndan yapılan açıklamalar Amerika’da 2015 yılında toplamda 430 milyar dolardan fazla para transfer işlemi gerçekleştiği yönündedir.

GUI uygulaması, Bitcoin kullanan yatırımcılar için tasarlanmıştır. Bu uygulamada yatırımcılar Bitcoin ve kripto paralarını saklayabiliyorlar. Kısacası GUI, cüzdan görevindedir.

Tüm bu anlatılan işlemleri Koinfinans’ın web sayfasından anlık takip edebilir, sizde para kazanan taraf olabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu