Tiktok Takipçi Satın Al

Ortam Ateşleniyor! DJI Mavic Air 2 Ortaya Çıktı!

Bilinen insansız hava aracı ve fotoğraf çevre birimleri üreticisi olan DJI, yaklaşan ürünlerinden birinin görüntülerini sızdırdı.

DJI Mavic Air 2, Twitter’da OsitaLV hesabı tarafından ortaya çıkarıldı. Sızıntı, görünüşe göre Mavic Air 2 drone modelinden olan beş görüntü yayınlayan doğrulanmış bir DJI drone pilotu tarafından paylaşıldı.


Görüntüler çeşitli açılardan çekilmiştir. Söz konusu DJI Mavic Air 2, Nisan 2020’ye kadar duyruulması bekleniyor ve drone modelinin pazarındaki orta segmenti için raflarda yer alacak.

Sızıntılarda görülen ilginç yönlerden biri yeni güvenlik önlemlerini içeriyor. DJI Mavic Air 2, 360 derece engelden kaçınma görünümüne izin veren iki arka sensöre sahiptir. Mevcut modelin üç boyutlu ortam sensörleri üzerinde kaza olasılığını önemli ölçüde azaltır.

Ortam Ateşleniyor! DJI Mavic Air 2 Ortaya Çıktı!

2019 itibariyle, 250 gramın üzerinde herhangi bir Mavic serisi drone AirSens teknolojisine sahip olacak ve yakındaki uçaklardan ADS-B sinyalleri alacak. Bu, kazayla çökme olasılığını daha da azaltır ve burada görünmesi muhtemel özelliklerdir.

Yeni modelin kumandası ilk modele kıyasla daha büyük görünürken, kumanda da bulunan Tripod,Sport ve Normal mod seçenekleri ile kullanıcılar modlar arası kumandadan hızlıca geçiş yapabilecekler. Bunun yanında aç/kapat, video/fotoğraf ve batarya kontrol ışığı da kumanda da yer alıyor.

DJI Mavic Air 2, DJI Mavic 2 serisi gibi sessiz pervanelere sahip. Drone’un alt kısmında LED ışıklar, kızılötesi algılama sistemi ve az ışıklı ortamda aşağıya doğru giden ışık yardımcısı sistemi de DJI Mavic Air 2’nin önde gelen özellikleri arasında gösteriliyor.

Ortam Ateşleniyor! DJI Mavic Air 2 Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu