Tiktok Takipçi Satın Al

DIYPC, DIY-Line-RGB Kasalarını Tanıttı

Bilgisayar kasaları ve aksesuarlarının lider üreticisi olan DIYPC, DIY-Line-RGB, 120mm soğutma fanı ve çarpıcı RGB aydınlatması sunan adreslenebilir RGB LED şeridi ile yeni kasasını tanıttı.

DIYPC DIY-Line-RGB, yerleşik aydınlatma efektleriyle RGB aydınlatmasını kontrol etmek ve özelleştirmek veya yazılım kontrolü için anakart ARGB başlığına bağlanmak için AURA adaptörlü entegre bir RGB kontrol cihazı ile birlikte gelmekte. DIYPC DIY-Line-RGB aynı zamanda daha pahalı oyun kasaları gibi birinci sınıf bir görünüm sunan temperli bir cam panelin yanı sıra uygun bir fiyat noktasında kullanıcıları memnu edecektir. DIYPC DIY-Line-RGB, 89,99 dolar değerinde bir fiyata sahip.


DIYPC DIY-Line-RGB, tam bir ATX anakartını destekleyen bir orta segment kasadır. Arkada önceden monte edilmiş RGB LED 120mm soğutma fanı ve çarpıcı RGB aydınlatması için ön paneldeki  RGB LED şeridi ile birlikte gelmekte. 7 farklı renk modu ve 3 ışık efekti sunan yanıp sönen, nefes alan ve sabit olan AURA adaptörlü entegre RGB kontrol cihazı mevcut.

DIYPC, DIY-Line-RGB Kasalarını Tanıttı

Geniş Soğutma Desteği

DIYPC DIY-Line-RGB kasası, geniş soğutma donanımı desteğine sahiptir. Kasa 6 fan desteğine sahiptir. Ön tarafta 3x 120mm veya 2x 140mm fan, üstte 2x 120mm / 140mm fan ve arkada 1x 120mm fan yer almaktadır. DIYPC DIY-Line-RGB aynı zamanda öne monte edilecek 240mm radyatöre kadar su soğutma çözümlerini de destekliyor. DIY-Line-RGB’nin tahrik kafesi içermeyen iç tasarımı, optimize edilmiş soğutma için takılan bileşenlere doğrudan hava akışı sağlar.

Uygun Fiyatlı Bir Paketde Premium Özellikler

DIYPC DIY-Line-RGB şasi sporları üstünlüğü, adreslenebilir RGB aydınlatması, temperli cam panel, alüminyum kasa ayakları ve güç kaynağı örtüsü gibi daha pahalı oyun kasası özelliklerine sahiptir. Temperli cam panel iç kısımda net görseller sunar ve kasanın adreslenebilir RGB aydınlatmasını vurgular. Güç kaynağı örtüsü, güç kaynakları ve depolama sürücüleri için ayrı bir soğutma odası oluştururken temiz yapılar için gelişmiş kablo yönetimi sunar. DIY-Line-RGB, temiz bir yapı oluşturmak için tümü gizli konumlardaki 2x 2.5 “sürücüleri ve 2x 3.5” sürücüleri destekler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu