Tiktok Takipçi Satın Al

Disney + Klasik Marvel Animasyon Serisiyle Gelecek!

Disney + şu anda Kasım ayında piyasaya sürülmek üzere planlanıyor ancak Hollanda’da yaşayan bazı insanlar için hizmet bölgede canlı yayınlanmış gibi görünüyor. İyi haber şu ki, hizmetin deneme sürümü şeklinde yayına giren hizmet sayesinde, 90’lı yılların klasik Marvel animasyon serisi gibi dört gözle beklediğimiz içeriğin bir fikrine sahibiz.

Bu, Amsterdam’da yaşayan GJ Kooijman’ın tweetine göre, Disney + ‘ı başlattıktan sonra, 90’lı yılların X-Men ve Spider-Man serileri gibi bir dizi klasik Marvel çizgi filminde oynadığını keşfetti. Bu şovları izleyerek büyüdüyseniz, bu geçmişe güzel bir hüzün verebilir.


Bununla birlikte genel olarak konuşursak, akış servislerinden gelen içeriğin bölgeden bölgeye değişme eğiliminde olduğunu belirtmeliyiz. Bu muhtemelen telif hakkı ve lisanslama sorunlarından kaynaklanmaktadır, bu nedenle bu karikatürlerin Hollanda ile sınırlı olup olmadığı veya Disney + ‘ın bulunduğu tüm bölgeler için bir mükemmel olup olmayacağı belirsizdir.

Sonunda, Disney + ‘nın çoğunlukla Disney’in sahip olduğu içeriği barındıracağı, bu nedenle umarım tüm bölgelerdeki içerik daha tekdüze olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu