Tiktok Takipçi Satın Al

Devil May Cry 5 Vergil DLC’si Xbox One ve PS4’e Geliyor

İsterseniz, DLC için ödeme yapmanız gerekecek.

Devil May Cry 5’in Vergil’in yükseltilen oyunun yalnızca yeni konsollara değil önceki konsol versiyonlarına da gelecek.

Capcom, Devil May Cry 5′in Vergil’in yükseltilen oyunun yalnızca PS5, Xbox Series X ve Series S sürümlerinde oynanamayacağını, PS4 ve Xbox One sahiplerinin gücünü DLC aracılığıyla kullanabileceklerini açıkladı.


Geçen haftaki Tokyo Game Show’da, yapımcı Matt Walker ve yönetmen Hideaki Itsuno Vergil’in Devil May Cry 5’in standart baskısında “daha sonraki bir tarihte” ücretli DLC olarak satışa sunulacağını açıkladı. Vergil bu eski konsollar için onaylanabilir olsa da, çoğu bir next-gen Capcom teknik sınırlamalar nedeniyle mevcut olmayacaktır eklediği sahiptir.

Son PS5 Showcase’de duyurulan Dante’nin haydut kardeşi, Devil May Cry 5: Special Edition’a gelecek olan birkaç yeni eklemeden biri. PS5’te oyuncular, ana senaryo ve yeni oyun modlarında isteğe bağlı 120 FPS modunun keyfini çıkarabilir.

Devil May Cry 5 Vergil DLC'si Xbox One ve PS4'e Geliyor

DLC’si Xbox One ve PS4’e Geliyor

Işın izleme özellikleri de ekleniyor, ancak bu özel grafik yükseltmeleri yeni Turbo ve Efsanevi Kara Şövalye Modlarında mevcut olmayacak. DMC5: Special Edition, 10 Kasım’da Xbox Series X / S’de ve 12 Kasım’da PS5’te dijital olarak piyasaya çıkıyor.

PC oyuncuları yeni nesil konsol özelliklerinden hiçbirini alamayacaklar, ancak nihayet geldiğinde Vergil DLC’yi 5 dolara satın alabilirler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu