Tiktok Takipçi Satın Al

Devasa Starfield Modu Oyunu Tamamen Değişiyor

Bir Starfield oyuncusu, Bethesda’nın uzay RPG’sine 40’tan fazla mod ekleyerek oyun deneyimini tamamen değiştiren bir mod yayınladı. Varsayılan olarak, Starfield binlerce gezegeni keşfetme, karakterlerle tanışma ve yaratıklarla savaşma gibi etkileyici bir içeriğe sahiptir. Ancak Bethesda’nın uzay RPG’sinin eğlencesi, mod ekleyebilme olasılığı sayesinde daha da ileri gider.

Oyun tam olarak piyasaya sürülmeden önce bile Starfield, etkileyici bir mod indirme sayısı gördü. Şimdi oyunda 30 milyondan fazla mod bulunmakta ve her türlü değişiklik yapmak mümkün. Bazıları, Mass Effect ve Star Wars’tan zırhlar eklerken, televizyon şovlarından karakterleri Starfield’e getirir ve dergileri Marvel Comics ile değiştirir. Diğer modlar, arayüzü veya gemi oluşturma sistemini geliştirerek yaşam kalitesi iyileştirmelerine odaklanır. Starfield oldukça özelleştirilebilir bir oyundur ve “en üstün deneyimi” sunmak için bir oyuncu, RPG’yi tamamen değiştiren dev bir mod yayınlamıştır.


JaeD kullanıcısı tarafından oluşturulan bir Starfield modu, 40’tan fazla mod ekler. Royal Galaxy – Bir Uyumlu Starfield Düzenlemesi – Seri Bir adını taşıyan bu mod, Settled Systems’ı daha zorlayıcı hale getirerek uzay RPG’sini Nexus Mods üzerinden etkileyici bir şekilde genişletir. Ekonomisini tamamen ayarlar ve görevler için daha yüksek ödüller sunar. Terrormorphs, Starfield’ın en korkunç yaratıklarından biri olan bu yaratıklar daha da korkutucudur ve düşmanların karada ve uzayda belirmesi artar. Royal Galaxy, silahların denge ayarlamalarını, hava değişikliklerini ve gelişmiş Starborn güçlerini içerir.

Royal Galaxy modu tarafından Starfield’e yapılan değişikliklerin listesi etkileyicidir ve bu, Starfield oyuncularını daha güçlü hale getiren sistem olan beceri sistemini tamamen değiştirir. Patlayıcılar, el işçiliği ve diyalog da değişir ve mod, Starfield’ı keşfetmeyi yeni bir bakış açısıyla sunar. Oyunculara çoğu keşif ve inceleme tabanlı oyun için çift XP verir ve Constellation görevleri için daha fazla kredi sunar. İlgi Noktaları’nın uzaylı yaratıkların etkinliği için artan bir şansı vardır ve Dünya ve Akila gezegenleri geniş bir yükseltmeden geçmiştir.

JaeD tarafından oluşturulan mod, Starfield’e getirdiği değişikliklerin miktarı için etkileyicidir, ancak daha fazlasını vaat ediyor. Mod sayfasında, oyuncu Royal Galaxy Serisi Bir’i düzenli olarak güncellemeyi ve Seri İki adı altında başka bir koleksiyon daha yayınlamayı planladığını belirtiyor. Dolayısıyla, Starfield’e daha benzersiz bir deneyim için mod eklemek isteyen herkes, oyuncu tarafından oluşturulan mod sayesinde bunu yapabilir.

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu