Destiny 2 Ücretsiz Oldu!

Destiny 2 Ücretsiz Oldu!

Abone Ol 

Yeni Battle.net üyelerine Destiny 2 oyunu ücretsiz sunuluyor! İşte tüm detaylar…

Kampanya kapsamında 2 Kasım ülkemiz saatine göre 21.00’dan itibaren Battle.net üzerinde açılan yeni hesaplar Destiny 2, PC oyununu ücretsiz olarak talep edebilecekler. Kampanya 18 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Yeni hesap açan kullanıcıların hediye oyun talebini yapmadan önce SMS korumasını aktif etmesi gerekiyor. Sonrasında Battle.net hediye sayfasına giderek oyununu alabilecek.

Destiny 2 Ücretsiz Oldu!

Oyunu satın almış kullanıcılar için ise özel bir hediye hazırlandı. Aralık ayında oyunu satın almış tüm kullanıcılara yıl dönümünü niteleyen bir rozet hediye edilecek. Destiny 2’ye ücretsiz ulaşmak için buraya tıklayınız. Yeni Battle.net hesabı açtıktan sonra otomatik olarak “Hediye (Gift)” kısmında Destiny 2 oyununu hesabınızda görebilirsiniz. Aşağıdaki görselde ki gibi;

Destiny 2 Ücretsiz Oldu!

Göz atın:   GTA 5 Yüzde 100 Save Nasıl Yapılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu