Tiktok Takipçi Satın Al

Denemeniz Gereken 5 Android Uygulaması

İstediğiniz her tür uygulamanın Google Play Store’da mevcut olduğunu kolayca söyleyebiliriz. Tam olarak ne aradığınızı bilmiyorsanız, arama yaparken bazı tutarsızlıklar olabilir. Sizin için denemeniz gereken en iyi 5 Android uygulamalarını derledik.

1. One Shade

Telefonunuzun kullanıcı deneyimini renklendirmek ister misiniz? Simgeleri, bildirim panelini daha önce hiç olmadığı gibi özelleştirmenizi sağlayan uygulama olan One Shade’ı deneyin. Temasını, simge şeklini ve boyutunu, özelliklerini ve daha fazlasını özelleştirebileceğiniz için açılır menüyü kullanma şeklinizi değiştirir. Uygulama oldukça sınırlı olan ücretsiz sürümü ile bu kadar iyi performans göstermese de, premium sürüm müzik ekleme, tam renk özelleştirme, bildirim kartı teması, özel arka plan resmi, otomatik paketlenmiş ve birkaçına hızlı cevap verme yeteneğinin kilidini açar.

Denemeniz Gereken 5 Android Uygulaması

2. Measure


Measure, ekrandaki herhangi bir nesne yüksekliğini, genişliğini, boyutunu vb. Ölçmek için kullanabileceğiniz bir ölçüm uygulamasıdır bunları ölçmek için sanal gerçekliği kullanır.

Denemeniz Gereken 5 Android Uygulaması

3. Calm

Stres, sık sık hayatımızın bir parçası haline geliyor. Calm, stres seviyelerini azaltarak ruh halini hafifletmeye yardımcı olan programları ile stresle mücadeleye yardımcı olur. Akıl sağlığı uzmanları ve psikologlar tarafından önerilen Calm, stres, derin uyku, şükran, mutluluk, ilişkiler ve daha dolgun ve hafif hissetmek için uygulayabileceğiniz 3 ila 25 dakika arasında arasında değişen programlar getiriyor.

Denemeniz Gereken 5 Android Uygulaması

4. Prisma

Biliyor musun bilmiyorum ama insanlar bir zamanlar Prisma için çıldırdılar. Hala güçlü bir fotoğraf düzenleme aracı olmasına rağmen, insanlar yeni editörlere geçtiler. Prisma, her gün yeni sürümlerle kullanabileceğiniz filtrelerle seçim yapabileceğiniz yüzlerce stil getiriyor. Çalışmanızı paylaşabileceğiniz veya başkalarından fotoğraflar bulabileceğiniz bir içerik oluşturucular topluluğu var. 120 milyondan fazla kullanıcısıyla Prisma, şüphesiz fotoğraf düzenleme için en iyi Android uygulamalarından biridir.

Denemeniz Gereken 5 Android Uygulaması

5. Beta Maniac

Herhangi bir uygulamada yeni özellikler denemek harika. Değeri ne olursa olsun, henüz kimsenin almadığı bir özelliği elde etmek ve sosyal medyada sergilemek bile harika. Evet, başkalarına sunulmadan önce seçilen birkaç kişiye sunulan beta özelliklerinden bahsediyorum. Beta Maniac, sahip olduğunuz uygulamaları beta sürümleriyle birlikte getirir.Denemeniz Gereken 5 Android Uygulaması

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu