Demirdöküm Kombi Modelleri ve Özellikleri

Abone Ol 

Uzun yıllardan bu yana ülkemizde doğalgaz kullanılmasından kaynaklı olarak evlerimize kombi almamız gerekmektedir.

Alım işleminin gerçekleşmesinden önce birçok marka içerisinden detaylı bir araştırma yapılması gerekmektedir. Kombicozum.com sizlere tek tek bu markaları araştırmanız sıkıntısından sizleri kurtarmaktadır. Tüm markalara ait geniş çaplı değerlendirme site de sizlere her zaman sunulmaktadır. Demirdöküm kombi modelleri ve özellikleri ayrıntılı bir şekilde izah edilecektir.

Demirdöküm Kombi Arızaları ve çözümleri de sitemizde yer almaktadır. En yeni ve beğenilen Demirdöküm kombi modelleri değerlendirmenizi en doğru bir şekilde yapabilmeniz adına sizlere sunulacaktır. Böylece modellerin birbirinden ne gibi farklarının olduğu açık bir şekilde görülecektir.

Demirdöküm Kombi Modelleri ve Özellikleri

İsomix; Yüksek metre kareli kullanım alanlarında en uygun olacak şekildeki 30 kw kapasite seçeneği bulunmaktadır. Entegre boyleri ile birlikte hızlı sıcak su konforu yaşatmaktadır. Kullanım geçmişinize göre haftalık zaman programı bulunmaktadır.

Nitromix; 24 / 28 / 35 KW farklı kapasite seçenekleri cihaz için bulunmaktadır. Ortama uygun bir şekilde tercih yapılabilir. A sınıfı ısıtma ve sıcak su verimi aramakta olanların tam istedikleri modeldir. 1,5 litre gibi bir limitle sıcak su sağlama şansı ile hızlı sıcak su konforu isteyenlere özel olarak üretilmiştir.

Atromix; 24 / 28 / 35 KW farklı gibi ortama göre tercih edebileceğiniz kapasite seçenekleri bulunmaktadır. Kompakt boyutlar kullanılmıştır. Kullanıcı dostu kontrol paneli ile her yaşta oldukça kullanım kolaydır.

Göz atın:   Mobil Oyun Sektörü 140 Milyar Dolara Ulaştı

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu