Tiktok Takipçi Satın Al

Dell Technologies Yeniliklerini Duyurdu

​Dell Technologies İş Ortağı Programı kapsamında yenilikler duyuruldu

Müşterilerin bugün ve geleceğe yönelik ihtiyaçlarını hedef alan çözümlere erişim kolaylaşıyor.

Dell Technologies, Dell EMC İş Ortağı Programı’nda değişiklikler yaparak programın adının Dell Technologies İş Ortağı Programı olarak değiştiğini duyurdu. Dell Technologies İş Ortağı Programı sayesinde iş ortakları artık arkalarında Dell Technologies markasının tam desteğine sahip olacak.


Program İş Ortaklarına BT dönüşümü çözümleriyle daha fazla iş yapma olanağı sunarak Dell Technologies’in rekabet avantajını sağlıyor. Yeni programda, iş ortakları Dell Technologies markalar ailesinde yer alan tüm ürün ve çözümleri tedarik edip çapraz satış yapma olanağına sahip oluyor.

Dell Technologies Yeniliklerini Duyurdu

Global Kanal, OEM ve IOT Çözümleri Departmanı Başkanı Joyce Mullen, “İş ortaklarımız Dell Technologies portföyümüzün tamamında iş yapmayı daha kolay bir hale getirmemizi istediler ve biz de bunu birinci önceliğimiz olarak benimsedik. İş ortaklarımıza net bir yol haritası sağlayıp eğitim ve geliştirme çalışmalarına yatırım yaparak daha çok satış yapıp işlerini büyütmelerini hedefliyoruz” dedi.

Şubat ayında, Dell aracılığıyla satın alınan VMware çözümlerinin, Dell EMC İş Ortağı Programı’nda iş ortağı kategorisi için gerekli gelir düzeyleri kapsamında sayılacağı duyurulmuştu. Bugün bu avantajın kapsamı, Dell Technologies İş Ortağı Programı aracılığıyla işlem yapıldığı takdirde stratejik olarak uyumlandırılmış şirketlerden yapılan tüm satışları kapsayacak şekilde genişletiliyor.

İki yeni yeterlilik programı

İnovatif çözümleri satmak ve dağıtmak için gerekli becerilere sahip olmak, iş ortakları için piyasadaki farklarını göstermenin önemli bir yolu. Dell Technologies bir çözümü destekleme ve dağıtma kapasitesini onaylamak için piyasada zaten kullanılmakta olan sertifikaları içeren iki yeni çözüm tanımını duyurdu. Yeni çözüm tanımları Dell Technologies Bulut Platformu ve Dell Technologies Sanal Masaüstü Altyapısı alanında sunuluyor.

Dell Technologies İş Ortağı Programı kapsamında, yeni sunulan Dell Technologies Cloud çözümünü desteklemek üzere yeni bir bulut yetkinliği tanıtıldı. Yetkinlik Dell Technologies Bulut Platformu ve VxRail için Hizmet Sunumu Yetkinliği dahil olmak üzere diğer birkaç sertifikadan oluşacak.İş ortaklarının çoğu bu yetkinliği geçen yıl kazanmıştı. Dolayısıyla bu yeni bulut yetkinliğini hızlı bir şekilde elde etmeleri için gerekli temel dağıtım sertifikalarına zaten sahipler. Bulut yetkinlik sertifikası almak için gerekli koşulların tamamı yılın 3. çeyreğinde duyurulacak.

Dell Technologies Yeniliklerini Duyurdu

Bu tür çözümler sayesinde, Dell Technologies İş Ortağı Programı kapsamında, ortak çözümleri destekleyen, stratejik olarak uyumlandırılmış şirketlerin, ilgili yeterlilik belgeleri ya da sertifikaları kazanması planlanıyor.

Dell Technologies İş Ortağı Programı, şirketin sektör lideri depolama ve yeni nesil bulut çözümleri temelinde iş ortaklarına sunduğu fırsatları önemli ölçüde artırdığı bir döneme denk geliyor.

İşte Dell Technologies’in iş ortaklarına yeni sunduğu fırsatlar:

  • Dell Technologies, PowerVault ME4 & Compellent SC de dahil olmak üzere ek depolama ürünleri için indirimleri artırıyor.
  • Dell Technologies iş ortakları açısından oyunun kurallarını değiştirecek, iki yeni entegre Dell Technologies çözümünü duyurdu:
    • VxRail üzerine kurulan VMware Cloud Foundation ile birlikte kullanılan onaylanmış bir çözüm olarak Dell Technologies Cloud, iş ortaklarının güvenilir danışmanlar olarak müşterilerine daha entegre ve basitleştirilmiş bir çözüm sunmalarını sağlıyor.
    • Dell Technologies Unified Workspace ve ProDeploy Dell dizüstü bilgisayarların tümleşik güvenliğini, Dell SafeGuard and Response ile bir araya getiren VMware Workspace One and Endpoint Security’i kullanıyor. Hizmet sunumu yetkinliğine sahip iş ortaklarına, yerinde hizmet sunumunu şirketle ortak olarak gerçekleştirebilecekleri mükemmel avantajlar sağlanıyor.

Ayrıca, Dell Technologies, VxRail ve VxRack de dahil olmak üzere, HCI çözümlerine kısa süre önce eklenen Flex on Demand ile birlikte sunduğu birinci sınıf finansal olanakların değerini artırdı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu