Tiktok Takipçi Satın Al

Deezer, Apple Watch ile Sevdiğiniz Şarkıları Bileğinize Taşıyor

Apple Watch’un güncellenen uygulaması sayesinde global online müzik hizmeti Deezer’ın ücretli aboneleri sevdikleri şarkıları direkt olarak saatlerine indirebilecek ve telefonları yanlarında olmasa da müzik dinleyebilecekler.


Deezer’ın kolay ve hızlı yeni indirme modu ile ister Deezer editörlerinin hazırladığı ister kullanıcının kendi favorilerinden oluşturduğu çalma listelerinden birini seçmek yeterli olacak. Listeler seçildikten sonra Apple Watch üzerindeki Deezer uygulaması hemen indirilebilir. Uygulamanın çevrimdışı özelliği ile çalma listeleri ve şarkılar indirme tamamlanır tamamlanmaz, Apple Watch üzerinden çalınmaya hazır hale geliyor.

Ayrıca istenildiği zaman Apple Watch’a indirilen şarkılar yer açmak için silinebiliyor. Kullanıcılar, iPhone* cihazları üzerindeki Apple Watch uygulamasından ne kadar depolama alanı kaldığını kontrol edebilirler. Deezer’ın yeni uygulama güncellemesi istenilen listelerin silinmesine olanak tanıyor. Deezer Aile abonelerinin her biri kendi profillerinden çalma listesi ve şarkı indirebiliyor.

Deezer, Apple Watch ile Sevdiğiniz Şarkıları Bileğinize Taşıyor

 Apple Watch ile sevdiğiniz şarkılar

Deezer’ın yeni Apple Watch uygulamasının “remote” özelliği sayesinde kullanıcılar kendi Flow’larının yanı sıra favori şarkıları, çalma listeleri, sanatçıları ve albümleri telefonlarını ceplerinden çıkarmadan dinleyebilirler. Yenilenmiş arayüz sayesinde şarkı atlamak, tekrar çalmak ya da durdurmak da çok kolay…

Yeni Apple Watch uygulamasını güncellerken amaçlarının kullanıcılara zahmetsiz ve sorunsuz bir deneyim yaşatmak olduğunu belirten Deezer İşbirliği Çözümleri Direktörü Nicolas Pinoteau, “İndirilebilen çalma listeleri müzikseverlerin istedikleri şarkıları gönül rahatlığıyla ve Apple Watch’ları üzerinde dinlemelerini sağlıyor” dedi.

Deezer’ın güncellenmiş Apple Watch uygulaması, en yeni Apple Watch yazılımına sahip tüm dünyadaki Deezer abonelerinin kullanımına açıldı.

Deezer, Apple Watch ile Sevdiğiniz Şarkıları Bileğinize Taşıyor

Deezer, Apple Watch ile Sevdiğiniz Şarkıları Bileğinize Taşıyor Deezer, Apple Watch ile Sevdiğiniz Şarkıları Bileğinize Taşıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu