Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Wolverine ile Deadpool Kavgası: Deadpool 3 Setinden Yeni Görüntüler Sızdı (Video)

Deadpool 3 filminin setinden sızan ilk görüntüler, süper kahraman hayranları tarafından merakla beklenen bu filmle ilgili heyecanı artırdı. Sızdırılan videoda Deadpool ile Wolverine’ın dövüş sahnesine şahit oluyoruz.

Süper kahraman filmlerinin en çıkıntı karakteri olan Deadpool, üçüncü filmiyle önümüzdeki yıl beyaz perdede yeniden görünecek. Hugh Jackman’ın Wolverine karakterine geri dönüşünü de izleyeceğimiz bu film, çekim aşamasında bulunuyor.


Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Deadpool 3 setinden neredeyse hiçbir filmden görmediğimiz kadar sızıntı yaşandı. Hugh Jackman ve Ryan Reynolds ikilisinin dövüş sahnesi dahil birçok detay sızdırıldı.

Aslında, Hugh Jackman ve Ryan Reynolds’ın ilk Deadpool 3 duyuru videosunda ikilinin dövüşeceği hafiften anlaşılmıştı. Ancak, dövüşün arka planı hakkında henüz çok fazla bilgiye sahip değiliz.

Wolverine ve Deadpool Kavgası

Wolverine ile Deadpool Kavgası: Deadpool 3 Setinden Yeni Görüntüler Sızdı (Video)

Wolverine ile Deadpool Kavgası: Deadpool 3 Setinden Yeni Görüntüler Sızdı (Video)

Deadpool 3 için Marvel rolüne geri dönen tek isim Hugh Jakman değil. Jennifer Garner da ilk kez 2003’te “Daredevil”de canlandırdığı Elektra olarak filmin oyuncu kadrosuna katıldı. Hem Garner’ın varlığı hem de Hugh Jackman’ın sarı kostümü “Deadpool 3″ün 20th Century Fox çatısı altında çıkan Marvel karakterlerini bir araya getiren bir çoklu evren filmi olduğu yönündeki iddiaları destekliyor.

Görüntülerde dikkat çekmeyen bir detay ise yıkılmış 20th Century Fox logosu oldu. Disney’in satın almasıyla birlikte 2020 yılında tarihe karışan 20th Century Fox’un adı 20th Century Studios olarak değiştirilmişti.

Ayrıca yukarıdaki görüntülerde fark edilmeyen bir diğer detay ise Hugh Jackman’ın çizgi romanlardaki efsanevi Wolverine kıyafeti içinde olduğuydu. Bu sarı kıyafet, uzun süredir beklenen bir şeydi ve Wolverine’in orijinal çizgi romanlarda giydiği kıyafeti temsil ediyordu.

Deadpool 3’ün sinema salonlarında vizyona girişi planlanan tarih ise 3 Mayıs 2024. Hayranlar, bu tarihi merakla bekliyor ve Deadpool ve Wolverine’ın dövüş sahnesini heyecanla bekliyor.

Deadpool 3 Setinden Video

Marvel Stüdyoları’nın çekimleri İngiltere’de devam eden “Deadpool 3” filminden Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’lı ilk görüntü paylaşıldı. Wolverine karakterine geri dönen Hugh Jackman’ın çizgi romanlardaki sarı kostümü ilk kez giymesinin hayranları heyecanlandırdığı belirtildi. Hugh Jackman, “Deadpool 3″te geri dönmesinin, karakterin hikayesini sonlandıran 2017 yapımı “Logan” ile çelişmeyeceğini söz vermişti. Paylaşılan ilk kare, Jackman’ın bu sözünü doğruluyor gibi görünüyor. Wolverine karakterinin daha önce hiç bu kostümü giymediği düşünüldüğünde, bu filmdeki Wolverine karakterinin Jackman’ın daha önce canlandırdığı Wolverine’in tekrarı olmayacağı, farklı bir versiyon olabileceği düşünülüyor.

Wolverine ile Deadpool Kavgası: Deadpool 3 Setinden Yeni Görüntüler Sızdı (Video) Wolverine ile Deadpool Kavgası: Deadpool 3 Setinden Yeni Görüntüler Sızdı (Video)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu