Tiktok Takipçi Satın Al

Cyberpunk 2077 Yeni Yaması Büyük Ölçüde Oyunu Düzeltti!

Cyberpunk 2077: Xbox Series S, Xbox Series X ve PlayStation 5 için ücretsiz yeni nesil güncelleme ile yükleme süreleri önemli ölçüde azaldı.

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 için ücretsiz yeni nesil güncellemesiyle iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor. Kapsamlı videolar, oyunun mevcut nesil konsollarda öncekinden çok daha hızlı yüklendiğini gösteriyor. Performans ve grafik iyileştirmeleri Yama 1.5’te de kendini gösteriyor.

YouTube kanalı ElAnalistaDeBits, dün yayınlanan Cyberpunk 2077’nin PlayStation 5 ve Xbox Series S|X sürümlerini zaten test etti.


YouTube kanalı ayrıca oyunun yerel yeni nesil sürümlerini CD Projekt Red’in orijinal olarak PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için yayınladığı sürümlerle karşılaştırdı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yerel oyunlar, son nesil rakiplerine göre çeşitli avantajlar sunuyor.

Bu arada, CD Projekt Red, bir tür yumuşak yeniden başlatmanın parçası olarak Cyberpunk 2077’yi %50 oranında azalttı. Promosyon 3 Mart’a kadar sürecek ve PC oyuncuları için de geçerli.

Cyberpunk 2077 Yeni Yaması Büyük Ölçüde Oyunu Düzeltti!

Aşağıdaki videoların gösterdiği gibi, CD Projekt Red, üçlü A oyununun PlayStation 5 ve Xbox Series S|X sürümlerinde yükleme sürelerini önemli ölçüde azalttı. Daha önce, PlayStation 5’in Cyberpunk 2077’nin PlayStation 4 sürümüne yüklenmesi yaklaşık 25 saniye sürüyordu, bu da yerel sürümün 12 saniyenin altına düştüğünü gösteriyordu. Xbox Series X ile de benzer bir hikaye.

Ek olarak, CD Projekt Red, Yama 1.5 ve yeni nesil güncellemeleri ile dokuları, çizim mesafelerini ve kalabalık yoğunluklarını iyileştirdi. Görünüşe göre, kare hızları Xbox Series S’de bile daha kararlı. Ne yazık ki CD Projekt Red, Xbox Series S’yi 1440p ve 30 FPS ile sınırlamış; Xbox Series X ve PlayStation 5, Cyberpunk 2077’yi 4K ve 60 FPS’de yönetiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu